Úvod zápasu patřil domácímu mužstvu, které se v půlce první třetiny ujalo vedení. Litoměřice poté dokázali vyrovnat a následně se ujmout vedení. Druhá třetina byla zcela v režii Litoměřic a zdálo se že o výsledku utkání je rozhodnuto. S tím se ovšem domáci nechtěli smířit a během prvních dvou minut 3. třetiny snížili na rozdíl jedné branky. Po této studené sprše se Litoměřice zkoncentrovali a opět převzali režii zápasu a dovedli utkání do vítězného konce.

HC Kobra Praha - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 9. BRANDEJSKÝ (Pavel), 34. HNÁT (Limanovský), 41. HNÁT (Koliš), 42. PAVEL (Mucha) - 15. POVOVÁ (Hazucha), 16. DANIEL (Bejček, Uher), 18. BEJČEK (Domský), 31. DOMSKÝ (Daniel), 36. CERMAN (Matuška), 47. DANIEL (Domský), 54. DOMSKÝ (Bejček).

HC Kobra Praha: Krása (Koval) - Štěpánek, Rittig, Král, Kratochvíl, Pěnkava, Wunsch - Fiala, Brandejský, Doležal, Lukáš, Vávra, Černý, Gnusim, Limanovský, Koliš, Hnát, Pavel, Mucha

HC Stadion Litoměřice: Uher (Kuneš) - Holý, Budín, Student, Damašek, Čapek - Domský, Daniel, Bejček, Povová, Cerman, Hazucha, Švalich, Matuška, Sadil