Litoměřice nedokázaly v Mostě zopakovat výkon, který předvedly v Praze a vrací se domů s prohrou 5:1. Domácí se dostali do vedení v 15. minutě a další branku se jim povedlo přidat hned z kraje druhé třetiny. Litoměřičtí zkorigovali stav gólem Martina Ondráčka v polovině utkání, avšak ve třetí třetině domácí rozdrtili jakékoliv naděje na vyrovnání a třemi góly si pojistili výhru.

Přípr.

5:1

1:0, 1:1, 3:0

HC Most - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 15. Havlíček (Řehoř, Kubinčák), 22. Kubinčák (Havlíček, Řehoř), 42. Řehoř (Kubinčák, Strejček), 45. Slavíček (Válek, Strejček), 49. Zdeněk – 30. Ondráček (Doležal). Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Mašek. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 200. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1.

HC Most: Horák – Černý, Havelka, Bittner, T. Procházka, Strejček, Grin, Vaněk, Machač – Tauš, Alinč, Slavíček – Kubinčák, Havlíček, Řehoř – Smolka, Zdeněk, Válek – Musil, Přeučil, J. Procházka

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Král) – Bílek, Šulc, Piegl, Málek, Milkiš, Chmel, Šikner – Racek, Kalla, Antončík – Doležal, Švagrovský, Ondráček – Berger, Valášek, Sýkora – Zajan, Brandejský, M. Procházka

Úvodní dějství přineslo vyrovnaný hokej v rychlém tempu. Obě mužstva si vypracovala několik šancí. Horákovi pomohla v jednom případě branková konstrukce. Domácí byli malinko lepším a aktivnějším týmem, přičemž svou snahu korunovali v 15. minutě brankou z hole Havlíčka.

Druhá třetina přinesla vyrovnaný boj, kdy se hra přelévala ze strany na stranu. Domácí ve 23. minutě šli do vedení 2:0, když úspěšným střelcem byl Kubinčák. Hosté výsledek korigovali brankou Ondráčka.

Třetí část hry byla ve znamení převahy domácího celku, který se navíc prosadil i brankově, přičemž především branka Zdeňka byla doslova lahůdková. Domácí tým po trefách Řehoře, Slavíčka a již zmiňovaného Zdeňka rozhodl utkání ve svůj prospěch. Je potřeba zmínit, že obě mužstva předvedla zhruba 200 divákům kvalitní podívanou.