Ve čtvrtek sehrála šestá třída další utkání žákovské ligy, na svém ledě přivítala soupeře z Chomutova. Do utkání lépe vstoupili domácí,ale hosté do přestávky srovnali. Ve druhé třetině obě mužstva předváděla útočný hokej a hra byla vyrovnáná. Do poslední třetiny však Chomutov vstoupil aktivnějí a třemi brankami během tří minut strhl vítězství na svojí stranu.

16.

4:8

1:1, 1:2, 2:5

HC Stadion Litoměřice - Piráti Chomutov

Branky a nahrávky: 11.Krbec, 31.Čapek, 49.Krbec, 57.Černohorský - 16.Kastner(Hofrichter), 24. Kastner(Benda, 32.Vlach, 41.Kastner(Moravec, Hofrichter), 43.Benda, 43.Kastner(Hofrichter), 57.Kulhánek, 59.Hofrichter(Zahrádka). Vyloučení: 3:5. Využíti: 1:0.

HC Stadion Litoměřice: Sluka - Rubeš, Čapek, Kocourek, Šrejbr, Černohorský, Horešovský, Krbec, Kratochvíl, Votruba, Froněk, Lečbych, Smola, Novotný, Matějka.

Piráti Chomutov: Pěkný - Ferbas, Herles, Čáp, Jinoch, Psar, Moravec - Vrhel, Vlach, Hofrichter, Šarlinger, Zahrádka, Benda, Kulhánek, Urik, Kastner.