Litoměřičtí šesťáci si připsali první vítězství v sezóně. Na kladenském ledě šli rychle do vedení, které pak už do konce zápasu nepustili. Nejvíce rozhodla o úspěchu Litoměřických druhá třetina, ve které dokázali vstřelit čtyři branky. Po celkovém výsledku 4:7 si tak odvezli domů první tři body.

5.

Rytíři Kladno - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 19. Zíka (Exnerová), 37. Mrkvička, 51. Mrkvička (Haisman), 60. Exnerová (Staněk) - 3. Čapek (Kocourek, Votruba), 22. Horešovský (Černohorský), 27. Krbec (Froněk), 34. Novotný (Černohorský), 35. Rubeš (Smola), 49. Froněk (Rubeš), 57. Smola (Votruba). Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.

Rytíři Kladno: Kiml (Haisman, Zíka, Exnerová, Staněk, Horňák, Bozděch, Paták, Frchauf, Šelchta, Borkovec M., Husarik, Mrkvička, Borkovec T., Robovský.

HC Stadion Litoměřice: Kohout - HOrešovský, Čapek, Rubeš, Černohorský, Kocourek, Šrejbr, Krbec, Kratochvíl, Votruba, Froněk, Lečbych, Smola, Novotný.