První ligové utkání sehráli hráči osmé třídy na domácím ledě se soupeřem z Karlových Varů. Hosté se dostali do vedení už v úvodní minutě a po první třetině už vedli 3:0. Náskok soupeře postupně rostl až se zastavil na čísle osm. O jedinou branku domácích se postaral v poslední minutě Roman Cikánek.

2.

1:8

0:3, 0:2, 1:3

HC Stadion Litoměřice - HC Energie Karlovy Vary

Branky a nahrávky: 60.Cikánek(Svoboda) - 1.Maloušek(Bečka), 12.Habr(Prošek), 16.Bečka(Prošek), 24.Bernáth, 27.Habr(Šetek), 50.Bečka, 57.Přibyl, 59.Chval(Šik). Rozhodčí: Vrzáček - Votrube, Pavlík. Vyloučení: 6:8. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:8, 1:8.

HC Stadion Litoměřice: Svoboda - Racek, Matuška, Kamp, Poulíček, Fábry, Švalich, Cerman, Salač, Svoboda Přemysl, Zuziak, Cikánek, Daniel, Vízner.

HC Energie Karlovy Vary: Dvorožňák - Koco, Glanc, Halberštát, Bernáth, Kellner, Chmiel, Chval, Šetek, Prošek, Habr, Šik, Tocik, Parshakov, Nídl, Maloušek, Přibyl, Bečka, Hoang.

V prvním ligovém utkání přivítali hokejisté osmé třídy na svém ledě silného soupeře z Karlových Varů. Už v první minutě Svoboda kapituloval z holeJaroslava Malouška, který projel lehce kolem obránců a kličkou do bekhendu překonal brankáře. Nápor hostů pokračoval i nadále a bylo vidět, že soupeř je hodně hladový po vítězství. Druhou branku Energie přidal v čase 11:45 Jakub Habr, který se prosadil z dorážky v brankovišti. Do konce první třetiny Litoměřice inkasovaly ještě jednou, prosadil se kapitán týmu Jan Bečka.

Druhou třetinu začal Stadion ve stejném tempu a Svoboda musel opět lovit puk ze sítě. Nejprve se z nájezdu prosadil Filip Bernáth a po něm v čase 26:47 přidal svojí druhou branku v utkání Jakub Habr, který prostřelil brankáře Svobodu z pravého kruhu. Branková přestřelka pokračovala i v poslední třetině, Energie díky třem gólům navýšila skóre už na 8:0. O jediný čestný zásah domácího týmu se postaral v čase 59:21 Roman Cikánek, který tak nedovolil Dvorožňákovi vychytat nulu.