Liga hokejistů 5.třídy pokračovala v pátek utkáním Stadionu proti Děčínu. Domácí tým předvedl velmi bojovný úkol a dokázal soupeře po celý utkání držet na rozdíle dvou branek. Na konečném výsledku 8:5 nic nezměnil ani hattrick děčínského Kajzra.

3.

8:5

2:0, 3:3, 3:2

HC Stadion Litoměřice - HC Děčín

Branky a nahrávky: 1.Smola(Gazsi), 16.Bartoníček(Gazsi), 22.Krocker, 34.Lečbych(Klepetko), 36.Gazsi(Smola,Kříž), 45.Bartoníček(Klepetko), 47.Bartoníček(Klepetko, 60.Novotný - 21.Jirkuš, 23.Kajzr, 40.Kajzr(Jirkuš, Simon), 44.Kajzr(Jirkuš), 54.Holec(Jirkuš). Rozhodčí: Koblischke - Krýsl. Vyloučení: 5:6. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0.

HC Stadion Litoměřice: Kohout(31.Sluka) - Bartoníček, Gazsi, Hozák, Veselá, Krocker, Kříž, Vízner, Vahalík, Lečbych, Macel, Novotný, Sluka, Veselý, Smola, Klepetko, Hříbal.

HC Děčín: Mazourek - Hampl, Hercík M. Hercík V. ,Holec, Jiruš, Kajzr, Majer, Moučka, Petrlík, Slavík, Simon, Šula, Zeman, Zezulák, Staněk.

V dalším ligovém utkání přivítali hokejisté Stadionu Litoměřice na svém ledě rezervu Děčína. Do utkání lépe vstoupil domácí tým, který už po 40 sekundách zaznamenal branku, po šikovné kombinaci zakončoval do prázdné branky Smola. Do první přestávky Litoměřice zaznamenaly další zásah, Jiří Bartoníček s lehkosti projel obranou hostů a zasunul kotouč mezi betony brankáře Mazourka.

Začátkem druhého dějství se skóre opět rychlé měnilo, hosté srovnali zásluhou Jiruše, který se z dorážky před brankou nemýlil. Domácí však o minutu později opět odskočili na rozdíl dvou branek. Krocker z mezikruží trefil mezeru mezi betony. Hosté se nevzdávali a jejich aktivita jim přinesla výsledky. Na rozdíl jedné branky snížil svým prvním gólem Kajzr, ale Stadion opět dokázal rychle odpovědět. Do konce druhé třetiny Daniel Kajzr přidal ještě dvě branky a připsal si hattrick. Druhá třetina skončila remízou 3:3, ale domácí si pořad udržovali dvougólový náskok.

Ke konci třetí třetiny se soupeř začal dopouštět zbytečných faulů a Litoměřice rychle trestaly z přesilových her. Dvě „slepené“ branky ve 44. a 45. minutě znamenaly hattrick pro Jiřího Bartoníčka, který napodobil svého protihráče Kajzra. Stadion Litoměřice nakonec vyhrál 8:5 a nadále se veze na vítězné vlně. Litoměřičtí si připsali již třetí výhru v řadě.