Litoměřičtí junioři dosáhli na první letošní body. Po nešťastné domácí prohře s týmem PZ Kladno dokázali zvítězit svěřenci trenérů Fišery a Tvrzníka na ledě pražské Hvězdy. Stadion vedl po gólu Brandejského z úvodu druhé třetiny, hosté sice na začátku třetí vyrovnali, ale vítěznou branku vstřelil ve 48. minutě obránce Jaromír Chmel a rozhodl o tom, že si junioři z Prahy odvezli všechny tři body.

2.

1:2

0:0, 0:1, 1:1

HC Hvězda Praha - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 41. Baláž (Němec, Pavlíček) - 22. Brandejský, 48. Chmel. Vyloučení: 6:8. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.

HC Hvězda Praha: Srb (Skuhrovec - Vladyka, Vondráček, Vrábel, Pečena, Šťastný, Sýkora, Němec, Kíma, Pavlíček, Baláž, Josefus, Bíža, Bureš, Zasidkovych, Plachý.

HC Stadion Litoměřice: Michajlov (Kácha) - Opava, Kolíček, Šindelář, Vacek, Chmel, Topol, Nenadál, Ransdorf, Beránek, Brandejský, Vrba, Votrubec, Cerman, Honzajk, Krejča, Kauschitz, Náprstek.