Litoměřičtí mladší dorostenci udrželi šestou příčku v prvoligové tabulce a zajistili si účast v nadstavbové části, ve které se střetnou s pěti dalšími nejúspěšnějšími týmy soutěže. Na svůj úspěch dosáhli i přes prohru v posledním kole na ledě vedoucího Ústí. Do karet jim hrála lepší vzájemná bilance se svými pronásledovateli a k postupu jim stačilo neinkasovat od lídra tabulky vysoký příděl. To se dorostencům nakonec podařilo díky výsledku 5:2.

22.

HC Slovan Ústí n.L. - HC Stadion Litoměřice

Branky Litoměřic: Minka (Daniel), Domský. Rozhodčí: . Vyloučení: 2:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2.

HC Stadion Litoměřice: Dobiáš - Krátký, Minka, Novotný, Klepetko, Kloc, Domský, Vandas, Sadil, Prochorenko, Nikalayeu, Svoboda, Daniel, Cikánek, Vízner, Landa.