V nedělním utkání mladší dorostenci na svém ledě porazili tým berounských Medvědů. Soupeř šel do vedení již ve 3.minutě a první třetinu vyhrál 2:1. Ve druhé části utkání byl aktivnější domácí celek a hosté navíc nezvládali disciplínu. Po vyloučení berounského brankáře do konce utkání musel do brankoviště jeden z útočníků. Litoměřice svému soupeři nastříleli sedm branek a s přehledem vyhrály.

8.

1:2,2:1,4:1

HC Stadion Litoměřice - Medvědi Beroun 1933

Branky a nahrávky: 9.Krejza(Novotný), 25.Krátký, 39.Minka, 45.Minka(Vandas), 48.Prochorenko, 53.Kloc(Minka, Krátký), 58.Kolenatý(Klepetko) - 3.Čmejla, 16.Pivovarči(Sýkora), 37.Ďuračka, 51.Pivovarči. Rozhodčí: Koblischke - Beneš, Drha. Vyloučení: 8:6, navíc Sýkora(BER) 10min OT a Smíšek(BER) 10min + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. .

HC Stadion Litoměřice: Fridrich - Krátký, Minka, Kloc, Klepetko, Novotný, Domský, Kolenatý, Vandas, Chládek, SAdil, Prochorenko, Krejza, Hazucha, Daniel, CIkánek, Vízner, Vacek, Zuziak

Medvědi Beroun 1933: Smíšek (39.Heindl) - Ďuračka, Mareš, Pivovarči, Řepka, Krejčí, Sýkora. Hrabár, Östereicher, Heindl, Nejepsa, Rejzek, Straka, Čmejla, Čadek, Veverka