Mladší dorostenci si po dvou úvodních nezdarech došli v Kadani pro první letošní výhru. Po vyrovnané první třetině přišla chvíle Litoměřických ve druhém dějství. Čtyři vstřelené branky v prostřední dvacetiminutovce daly Stadionu dostatečný náskok. Bodově se zápas nejvíce vydařil dvojici Krátký - Minka, oba si připsali tři kanadské body.

3.

SK Trhači Kadaň - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 3. Jerman (Šmejc), 31. Kamenický (Tyr), 44. Šmejc - 4. Krátký (Minka), 21. Krátký (Vandas), 27. Klepetko (Hazucha), 28. Minka (Krátký), 39. Domský (Minka). Vyloučení: 7:8. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1.

SK Trhači Kadaň: Mědílek (Vítek) - Hejduk, Kamenický, Kopka, Hlíza, Haluška, Svoboda Kšíkal, Špiegl, Suchý, Šmejc, Tyr, Hnídek, Nečas, Bodnár, Jerman.

HC Stadion Litoměřice: Damašek (Dobiáš) - Krátký, Minka, Kloc, Lauko, Klepetko, Novotný, Domský, Kolenatý, Vandas, Sadil, Prochorenko, Hazucha, Vacek, Daniel, Vízner.