Mladším dorostencům se v duelu s Třemošnou nevydařila zejména první třetina. Ani následný vzestup ve druhém a třetím dějství však výhru nepřinesl. Po dvou kolech tak zůstávají v tabulce bez bodu.

2.

6:7

2:5, 3:1, 1:1

HC Stadion Litoměřice - HC Meteor Třemošná

Branky a nahrávky: 3. Klepetko (Novotný), 6. Minka (Krátký, Vandas), 30. Krátký (Domský), 35. Klepetko (Domský), 39. Minka (Krátký, Prochorenko), 45. Minka (Krátký) - 3. Jícha (Toman), 3. Toman (Princ), 10. Košnár, 12. Smejkal (Kačena), 16. Toman, 31. Princ (Toman), 50. Košnár. Vyloučení: 8:9. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0.

HC Stadion Litoměřice: Dobiáš (12. Poulíček) - Krátký, Minka, Lauko, Klepetko, Novotný, Domský, Kolenatý, Vandas, Sadil, Prochorenko, Krejza, Hazucha, Dvořák, Zuziak, Daniel, Cikánek, Vízner.

HC Meteor Třemošná: Hauser (35. Holub) - Ciněk, Halíř, Hrbas, Jakubec, Jícha, Juhász, Just, Kačena, Korelus, Košnár, Petrúk, Princ, Roubal, Sedláček, Smejkal, Šmíd, Toman, Vondrák.

Utkání mladších dorostenců z Litoměřic a Třemošné začali v poměrně opatrném duchu. Třetí minuta však po sérii ofsajdů a zakázaných uvolnění přinesla hned tři branky v rozmezí čtyřiatřiceti sekund. Nejprve se po rychlé akci prosadil domácí Klepetko, na jeho trefu však Západočeši zareagovali velice rychle a dokonce hned dvěma zásahy. Nejprve se z dorážky prosadil Jícha a po něm otočil skóre Toman.

Meteor však hubený náskok dlouho neudržel. Hosté nabídli Stadionu dvojnásobnou přesilovku a domácí hráči ji dokázali proměnit ve vyrovnávací gól. Krátký našel před brankou volného Minku a ten se nadvakrát prosadil. V polovině prvního dějství se stav utkání měnil znovu. Hostující Košnár prostřelil z mezikruží brankáře Dobiáše a Meteor se tak znovu ujal vedení. Krátce po páté brance přišel také první tvrdý střet v utkání. Hostující Šmíd si ve středním pásmu počkal na Cikánka a ostře jej srazil k zemi.

Ve dvanácté minutě vyhnal hostující Smejkal Dobiáše z branky, na jeho místo se po čtvrtém gólu hostí postavil Poulíček. Tomu čisté konto dlouho nevydrželo. Tomanovo nahození zpoza branky si srazil domácí brankář svou holí do sítě. Šanci vrátit svůj tým do zápasu měl na konci prvního dějství Klepetko, který vystihl hostující rozehrávku, ale tváří v tvář Hauserovi přestřelil branku.

vPrvní velkou šanci druhé části si připsali domácí, konkrétně Minka, který ujel sám na Hausera, ten ale jeho pokus zneškodnil vyrážečkou. Před polovinou utkání přežili domácí dvojnásobnou přesilovku hostů a ihned po jejím konci udeřili. Domský obral za Hauserovou brankou obránce Třemošné o puk a předložil gólovou přihrávku před brankoviště Krátkému, který se už v jasné pozici nemýlil. Meteor ale po pouhé minutě znovu odskočil na rozdíl tří branek. Toman při přečíslení 2 na 1 vybídl ke skórování Prince a ten prostřelil Poulíčka mezi betony. Druhou přesilovku v zápase Litoměřičtí využili ve 35. minutě. Klepetkova střela sice skončila na chráničích bránícího hráče, domácí útočník se však znovu dostal k puku a zavěsil přesně do pravého horního růžku. Gól do šatny a návrat do téměř ztraceného zápasu se domácím povedl ve 39. minutě. Krátký našel z otočky před odkrytou brankou Minku, který neměl problém zasunout puk do prázdné klece.

Zlepšení Litoměřických ze druhé třetiny, kterou vyhráli 3:1, se přeneslo i do závěrečné dvacetiminutovky. Ve 45. minutě se dokonce Stadion dočkal vyrovnání. Gól na 6:6 vsítil Minka, pro kterého tato branka znamenala završení hattricku. Z levého kruhu zamířil přesně pod horní tyč. Litoměřice však srazil gól hostů deset minut před koncem. Poulíčka nachytal svým lehkým nahozením od modré Košnár a Třemošná šla znovu do vedení. Stadion v závěru tlačil, došlo do konce na hru bez brankáře, ale k alespoň vyrovnání nakonec nedošlo a tři body za výhru 6:7 si tak odvezli hosté z Třemošné.