1:2,1:1,2:0

HC Stadion Litoměřice - HC Děčín

Branky(asistence): Rubeš (Bartoníček), Bartoníček (Rubeš), Rubeš (Veselá), Rubeš (Malík)

Začali jsme dobře. Ve druhé minutě po přihrávce Bartoníčka ujel Rubeš a střelou pod horní tyčku otevřel skóre. Další šance jsme neproměnili, zato soupeř se dvakrát prosadil a třetinu vyhrál dva jedna. Začátek druhé části hry se nám opět povedl. Rubeš našel volného Bartoníčka a ten přesnou střelou vyrovnal. Vyložené šance přibývaly na obou stranách, Novotný, Krbec, Macel a Rubeš je neproměnili a tak se gólově se prosadil jenom soupeř. Do třetí třetiny jsme vstoupili s cílem otočit výsledek v náš prospěch. Po sedmi minutách přihrála jediná hokejistka v týmu Veselá před branku Rubešovi, který srovnal skóre na tři tři. Při šancích soupeře nás po celý zápas držel opravdu výborně chytající Rechtorik. Minutu a půl před koncem našel Malík výbornou přihrávkou na červené čáře najetého Rubeše, ten svůj únik s přehledem zakončil a zajistil pro nás první mistrovské body.