V dalším ligovém utkání přivítali hokejisté mladšího dorostu na svém ledě tým Meteor Třemošná. Soupeř využil veškerých chyb, které litoměřická obrana natropila a odvezl si vysoké vítězství. Více o utkání se dozvíte v reportáži.

13. kolo

2:8

0:3,0:3,2:2

HC Stadion Litoměřice - HC Meteor Třemošná

Branky a nahrávky: 52.Bočkaj(Zeman,Kloc), 55.Zeman, 11.Voves(Vavřička), 16.Michel(Kučera), 17.Ivanič(Voves,Vavřička), 26.Kučera(Jabůrek), 26.Ivanič(Voves), 31.Michel(Jabůrek), 41.Voves(Ivanič), 47.Voves. Vyloučení: 5:3 plus Zeman(LTM) osobní trest nesportovní chování. Bez využítí . V oslabení: 0:1 Průběh utkání: 0:8, 2:8.

HC Stadion Litoměřice: Haisl(47.Damašek) - Ševic, Živnůstka, Winnerlich, Richter, Komár, Hanzlíček, Minka, Zeman, Bočkaj, Klepetko, Lauko, Landa, Šmíd, Kloc, Hamerský.

HC Meteor Třemošná: Kuchař - Havlík, Hucl, Dědič, Němec, Prokop, Smejkal, Dobeš, Kučera, Hopčák, Michel, Fleichmann, Jabůrek, Trampota, Voves, Vavřička, Ivanič, Princ, Kosman, Toman, Sýkora.

Obě mužstva vstoupila do utkání aktivně, už po několika sekundách Heisl likvidoval několik šanci. Na opačné straně předvedl kličkovanou litoměřický Zeman, ale nedokázal přesně zakončit. První branku utkání vsítili hosté ve vlastním oslabení, Jan Voves dostal přihrávku zpoza branky a zblízka prostřelil Haisla. Druhý zásah přidali hosté v 16.minutě, po kombinaci před brankou se prosadil Filip Michel.Trvalo jen 9 vteřin a hosté slavili potřetí, nepozorností brankáře využil Filip Ivanič.

Ve druhé třetině opět dominovali hráči Třemošné, domácí opět inkasovali dva slepené góly a o vítězi bylo rozhodnuto. Tentokrát branky Kučery a Ivaniče dělilo od sebe 8 sekund. Ve 31.minutě svojí druhou branku v utkání přidal Michel.

Poslední třetina byla z pohledu obou týmu značně vyrovnaná a hosté si drželi vedení 6:0. Ve 41. minutě však opět skóroval hostující tým, Jan Voves nejprve vstřelil svojí druhou branku a v čase 46:44 dovršil hatrrick. Domácí tým sáhl k výměně brankářů, místo Haisla se do branky postavil Damašek. Litoměřice nakonec zkorigovaly stav utkání dvěma brankami, v čase 51:25 se trefil Jan Bočkaj a o tři minuty později druhý zásah domácích zaznamenal Tomáš Zeman.

Marek Opluštil-trenér HC Stadion Litoměřice

Bohužel výsledek neodpovídá dnešní hře, vypustili jsme úsek hry, kdy nám soupeř nasázel slepené branky a využil prakticky každou šanci, kterou jsme mu nabídli. Podle mne jsme dnes nebyli horším týmem než Třemošná.