Zápas se zlomil v 2. třetině, kdy Litoměřice zvítězily poměrem 4:1. K vysoké výhře také velmi napomohla vyloučení domácího týmu, která dokázal Stadion dvakrát využít. Ve třetí třetině zápas už kontroloval a přidal ještě další 2 branky. Výsledek tak zní zcela jasně, 2:7 pro hostující celek Litoměřic.

9. kolo

2:7

1:1, 1:4, 0:2

HC Klatovy - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 12. Musílek (Hořký J.), 35. Hořký J. (Šlehofer) - 16. Šindelář, 26. Šikner (Neruda), 27. Popek, 28. Shejkal (Piewak), 29. Šindelář (Ransdorf), 53. Smejkal (Ransdorf), 53. Ransdorf. Rozhodčí: Růžičková Radka. Vyloučení: 8:3. Využití: 0:2. Diváci: 35.

HC Klatovy: Hořký V., (27. Procházka) - Rajal, Nejdl, Kutil, Mach, Šlehofer, Šmíd - Kodýtek, Gerges, Bouček, Pericat, Reiniger, Hořký J., Musílek, Tůma, Bauer, Hrdlička.

HC Stadion Litoměřice: Března, (Horák) - Janda, Chmel, Šikner, Neuman, Kolíček, Neruda - Vilček, Ransdorf, Šindelář, Popek, Piewak, Smejkal, Hovorka, Vacek, Matešek.