Hokejisté staršího dorostu podlehli v severočeském derby Ústeckým Lvům. Soupeři se podařilo vstřelit rychlé góly a domácí na to nestačili reagovat. Jediný zásah domácích hokejistů přišel až v poslední minutě zápasu, kdy se trefil Lukáš Popek. Ústí si odvezlo výhru 4:1.

0:2,0:2,1:0

HC Stadion Litoměřice - HC Slovan Ústí n.L.

Branky a nahrávky: 60.Popek(Chmel,Smejkal), 8.Jindřich(Šimanovský), 19.Krejča(Janák), 32.Musil, 34.Straka(Vrba). Rozhodčí: Petružálek- Zajíc, Armstark. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:2. Průběh utkání: 0:4,1:4.

HC Stadion Litoměřice: Března(Horák)-Šikner, Neruda, Chmel, Neumann, Kolíček, Stankevich, Ransdorf, Šindelář, Vilček, Smejkal,Popek,Piewak,Kauschitz,Shchyhelski, Vacek

HC Slovan Ústí n.L.: Novák(Burkovec)-Křepelka,Šimanovský, Zdvořáček, Trončinský, Straka, Bačák, Musil, Jindřich, Řídel, Strnad, Janák, Vrba, Vondáček, Krejča, Babušík

Ohlasy k utkání

Marek Opluštil-HC Stadion Litoměřice

Výkon byl celkově dobrý, bohužel jsme neproměnili vyložené šance, které jsme měli. Oni je proměnili, tím pádem za dva zápasy jsme dali jeden gól a na to se nedá vyhrát.