V pátečním utkání, které sehráli litoměřičtí junioři na ledě silného Klášterce nad Ohří se konaly gólové hody, Stadion soupeře přehrál vysoko 3:7 a odvezl si domu velice cenné body za vítězství.

14. kolo

3:7

0:0, 1:4, 2:3

HC Klášterec nad Ohří - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 33. Heindl(Lehnert, Tverďák), 48. Lehnert(Heindl), 60. Svoboda (Tverďák) - 22. Nenadál (Rusý, Opava), 25. Smetana (Rosa), 32. Purma, 34. Náprstek (Novotný, 44. Rusý (Nenadál), 44. Purma, 53. Opava (Rusý). Vyloučení: 6:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:3,1:3,1:6,2:6,2:7,3:7.

HC Klášterec nad Ohří: Balarhonov (Kudláček) - Blažek, Žižka, Ptáčník, Lehnert, Heindl, Tverďák, Arnošt, Štelcich, Svoboda, Palička, Pokorný, Hána, Vlášek, Kopáč, Tumpach, Fiala, Červenka, Medílek, Procházka, Šaržík

HC Stadion Litoměřice: Bursa (Čermák) - Smetana, Zeman, Novotný, Opava, Michajlov, Purma, Černý, Rusý, Kalina, Pavlata, Rosa, Beránek, Náprstek, Brandejský, Keltner, Pojezný, Racek, Nenadál

Oba týmy vstoupili to utkání velmi opatrně, důsledkem toho první třetina skončila bez branek. Do druhé části nastoupili litoměřičtí jako hurikán a hned od 22.minuty se ujali vedení, první branku utkání vstřelil Jan Nenadál. O několik minut později Litoměřice přidaly další gól, o dvoubrankové vedení se postaral Ondřej Smetana. Soupeř po obdržených gólech značně znervózněl a důsledkem toho byla častá vyloučení na straně domácích, litoměřičtí naopak díky čisté hře v utkání nasbírali pouhá dvě vyloučení.

Třetí litoměřickou branku zařídil kapitán mužstva Zdeněk Purma, Klášterci se podařilo o minutu později snížit na 1:3 díky brance Heindla. Radost ze vstřelené branky domácím však nevydržela dlouho, než se stačili rozkoukat Stadion opět vstřelil branku, o třígólový rozdíl se postaral Šimon Náprstek. Druhou třetinu tak Stadion vyhrál zaslouženě 4:1.

Do poslední části utkání opět lepé vstoupili hosté. V rozmezí několika málo sekund se Stadionu podařilo vstřelit hned dvě „slepené“ branky, díky zásahům Radka Rusého a Zdeňka Purmy litoměřičtí už vedli 6:1. Poslední zásah do klášterecké branky přidal v 53. minutě Daniel Opava. Litoměřice tedy přehráli Klášterec na plné čáře a odvezly si 2 body za vysokou výhru domu.