V nedělním raním utkání se střetli junioři Stadionu Litoměřice s mužstvem Příbrami. Litoměřice nezaváhaly a díky druhé třetině, kdy do sítě soupeře nastřílely pět branek vyhrály zaslouženě 7:0.

13. kolo

7:0

0:0,5:0,2:0

HC Stadion Litoměřice - HC Příbram

Branky a nahrávky: 22.Hříbal(Cerman), 29.Ketner(Rosa), 32.Náprstek(Opava, Rosa), 40.Pojezný(Racek), 40.Rosa(Novotný, Nenadál), 45.Pavlata(Smetana), 54.Cerman(Purma) Vyloučení: 8:12. Využíti: 2:0. V oslabení: 1:0

HC Stadion Litoměřice: Bursa- Hříbal, Opava, Beránek, Náprstek, Cerman, Smetana, Novotný, Keltner, Pojezný, Racek, Kalina, Pavlata, Rosa, Ketner, Černý, Nenadál, Purma, Rusý, Topol

HC Příbram: Kořínek- Císař, Grubner, Petr, Pokorný, Hosakovec - Pour, Sequiens, Filkorn, Hlaváč, Sirotek

Soupeř letos nezažívá dobrou sezónu a potácí se na posledním místě tabulky. Do Litoměřic přijela Příbram s jedenácti hráči a bylo jen otázkou času, kdy soupeři dojdou síly. Po první bezbrankové třetině, kdy hosté ještě stíhali tempo utkání přišla gólová smršť Litoměřic.

Hned pět branek zaznamenal domácí celek. Po trefách Hříbala, Ketnera, Náprstka, Pojezného a Rosy bylo jasné , že soupeř z Příbrami už stav utkání nezlomí. Litoměřice si ještě vylepšili skóre po zásazích Pavlaty a Cermana ve třetí třetině a domácí brankář Bursa si tak připsal vychytanou nulu.