Litoměřičtí junioři v dalším ligovém zápase nestačili na celek Kladna. Domácí se po brance ve 4O.minutě ujali vedení a ke konci zápasu při powerplay přidali další gól do prázdné branky.

0:0,1:0,1:0

PZ Kladno - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 40.Obr(Novák,Voráček), 60.Macenauer Vyloučení:7:8 Využítí:1:0 Průběh utkání:2:0

PZ Kladno: Mastík-Šícha, Voráček, Tlustý, Malovický, Raclavský, Slánský, Pípal, Vodička, Kymlička, Kadlec, Vopravil, Macenauer, Obr, Novák, Král, Procházka

HC Stadion Litoměřice: Michaljlov- Hříbal, Opava, Keltner, Pojezný, Racek, Novotný, Černý, Salač, Purma, Vařečka, Smetana, Svatý, Nenadál, Pavlata, Rusý, Topol, Náprstek, Cerman, Zeman

Svěřenci trenérů Černého a Tvrzníka dlouho vzdorovali silnému soupeři a hráli vyrovnanou partii. Bohužel litoměřičtí nedokázali využit ani jednu ze sedmi přesilových her a v 16.minutě ani nařízené trestní střílení. V přesilových hrách se nedařilo příliš ani soupeři, na rozdíl od hostu však domácí proměnili alespoň jednu z osmi výhod, ve 4O.minutě se trefil Jaroslav Obr.

Tato branka se nakonec stala klíčovou a Stadion na ní nedokázal nijak odpovědět, naopak ještě jednou inkasovali při hře bez brankáře, do prázdné branky pojistil vítězství kapitán mužstva David Macenauer.