Litoměřičtí junioři si z Děčína odvezli vysokou výhru. Soupeř sice vstoupil do utkání lépe a dokonce dvakrát vedl,ale litoměřičtí střelci měli svůj den a šesti góly rozhodli zápas.

8. kolo

2:6

2:2,0:4,0:0

HC Děčín - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 3.Ticháček(Lehký), 12.Bezpalec, 5.Rusý(Smetana), 17.Smetana, 23.Cerman(Smetana), 23.Náprstek, 26.Náprstek(Cerman,Salač), 37.Hříbal. Vyloučení:2:4 . Využití:0:0 . V oslabení:0:1 . Průběh utkání:1:0,1:1,2:1,2:6 .

HC Děčín: Habart(26.Palán)- Brož, Martin, Štoček, Řezánek, Rohal, Falta, Nordhagen- Kopas, Lehký, Svoboda, Novotný, Salát, Bezpalec, Suchánek, Rubeš, Polák, Ticháček, Vacek, Kment

HC Stadion Litoměřice: Bursa- Hříbal, Michajlov Štefan, Brandejský, Rosa, Keltner, Gillar, Novotný, Nenadál, Pavlata, Rusý, Smetana, Opava, Beránek, Náprstek, Cerman, Pojezný, Purma, Vařečka, Svatý, Salač

Do zápasu lépe vstoupili domácí hráči, už po třech minutách se trefil Jiří Ticháček. Odpověď však přišla vzápětí, Radek Rusý po spolupráci se Smetanou vyrovnal na 1:1. Děčín šel opět do vedení ve 12.minutě zásluhou Radka Bezpalce, to bylo ze strany domácích vše, vyrovnání na 2:2 zařídil Ondřej Smetana.

Do druhé části zápasu vlétli hokejisté Litoměřic po hlavě a čtyřmi brankami ve sledu 10 minut rozhodli o celém utkání. Postupně se trefili Marek Cerman, dvakrát Šimon Náprstek a šestou brankou ukončil střelecké hody Ondřej Hříbal. Domácí se už na nic nezmohli a Stadion si pohlídal vysoké a velice důležité vítězství z venkovního zápasu.