Příprava pokračuje duelem proti Sokolovu! Jaká jsou pravidla a podmínky pro vstup na stadion?

Zveřejněno 13.08.2020 | Martina Kramerová
Stadion v úterý 15. srpna odstartoval sérii přípravných zápasů, kterými zahájil závěrečnou část přípravy na novou sezonu Chance ligy. V prvním z pěti duelů se kališníci na domácí půdě utkali s pražskou Slavií, ve druhém přivítali Kadaň a po venkovním duelu ve Vrchlabí hostí Sokolov. Na základě nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR je kapacita zimního stadionu omezena na 500 osob, všichni navíc musí mít ústa a nos chráněna rouškou. Každý fanoušek může zakoupit maximálně čtyři vstupenky. Jaké jsou podmínky a pravidla pro vstup do Kalich Areny?

Kališníci naskočí v pondělí 31. srpna na led ke čtvrtému přípravnému utkání před novou sezonou Chance ligy. Kvůli nařízení ministerstva zdravotnictví se však přátelské zápasy odehrají v omezených podmínkách. Kapacita zimního stadionu je snížena na 500 osob, a to včetně obou týmů či trenérů a zaměstnanců klubu.

Všichni navíc musí mít nos a ústa zakryta rouškou. Majitelé permanentních vstupenek mají na stadionu zajištěné své místo. Prosíme je však, aby si pohlídali včasný příchod na zimní stadion. Ostatní fanoušci mohou zakoupit vstupenky na pokladně ve Švermově ulici. Každý však může koupit maximálně čtyři vstupenky. Pokladna bude otevřena v pondělí 31. srpna od 17:00. Online prodej probíhat nebude. Cena vstupenky je 40 Kč a platí jak pro dospělé, tak pro děti.

„Vzhledem k výrazně omezené kapacitě jsme museli sáhnout k úpravě platného ceníku a není možné, aby děti do 140 cm byly dovnitř vpouštěny zdarma. Dovnitř se dostane pouze držitel platné vstupenky na dané utkání nebo celosezónní permanentky. Jen tak můžeme zaručit, že budou dodržena všechna bezpečnostní omezení vycházející z mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví,“ řekl ředitel klubu Jan Fišera.

Ke vstupu mohou fanoušci využít oba vstupy, u kterých bude připravena dezinfekce. Proto prosíme každého návštěvníka Kalich Areny, aby si ruce před vchodem vydezinfikoval. Pohyb osob po stadionu ale bude omezený.

„Diváci se budou moci pohybovat pouze v prostorách tribuny a nebude jim umožněn přístup např. do vestibulu Kalich Areny, a to ani po skončení utkání. Z bezpečnostních důvodů platí povinnost přísného oddělení hráčů a diváků,“ dodal Jan Fišera.

Po konci zápasu neproběhne z bezpečnostních důvodů tradiční děkovačka s dětskými fanoušky. Děkujeme za pochopení a za dodržování všech pravidel a podmínek.