3. 3. 2021 | TV Stadion

Útočník Urban o bitvě s Jestřáby: Semkli jsme se jako tým! Urvali jsme to bojovností

V 38. minutě duelu s Jestřáby dostal nabito od Matěje Berana a nekompromisně poslal kotouč do sítě. Kromě důležité branky zaznamenal ještě asistenci a velkou měrou pomohl k těsnému triumfu. Po zápase chválil útočník Tomáš Urban především bojovnost týmu, díky níž podle něj kališníci vyválčili výhru. „Byl to vyrovnaný zápas. Prostějov na nás dobře nastoupil a my měli špatný začátek. Ale pak jsme se semkli a urvali to bojovností. Za výhru jsme moc rádi,“ zhodnotil duelu mladý útočník. A rozpovídal se i o svém působení v Litoměřicích. „Jsem hrozně rád, že tady můžu být a dostávám prostor,“ řekl devatenáctiletý talent.