17. 1. 2021 | Filip Hulín

Střelec Jindra: Zápas rozhodla produktivita! Z gólu jsem měl ale radost

Stadion v rámci 21. kola ztratil nadějně rozehraný zápas proti Vrchlabí v závěru. Autorem druhé branky Litoměřic byl David Jindra, který na gól v kališnickém dresu čekal od září, kdy se trefil proti Ústí. ,,Jsem moc rád. Měl jsem strašnou radost. Sice můj gól byl takový ušmudlaný, ale i to se počítá,“ oddechl si po dlouhém čekání na přesnou trefu litoměřický útočník.

V závěru jste ztratili dobře rozehraný zápas s Vrchlabím. Jak zápas zhodnotit?

Chtěli jsme tři body a bohužel to nevyšlo. Zápas byl na konci chaotický a naneštěstí pro nás jsme měli i smůlu.

Co si myslíš, že bylo v zápase klíčové?

Na konci se staly věci, které se nám nesmí stávat. Šance měly oba týmy. Byl to vyrovnaný zápas.

Dlouho jste Vrchlabí přehrávali. Čím to, že nebylo rozhodnuto dřív?

Bylo to naší malou produktivitou. Ale brankáři na obou stranách chytali velmi dobře.

Na gól jsi čekal od září. Jsi rád, že jsi to konečně prolomil?

Jsem moc rád. Měl jsem strašnou radost. Sice můj gól byl takový ušmudlaný, ale i to se počítá.

Jak situace při tvém gólu vypadala z tvého pohledu?

Marek Berka získal puk a nahodil na branku. Od brankáře se to odrazilo přesně k mé hokejce. Naštěstí jsem byl na správném místě a puk dorazil do sítě.

Mohl obdržený gól v závěru nějak ovlivnit tým směrem do prodloužení a nájezdů?

Byli jsme naštvaní, za jakých okolností gól padl. Šli jsme do prodloužení s tím, že ještě máme přesilovou hru a chceme vyhrát. Bohužel to nevyšlo.

Utkání rozhodly až nájezdy. Nečekal jsi, že bys mohl jet?

Osobně mě nájezdy moc baví. Bohužel jsem nedostal důvěru trenéra.

Už v pondělí váš čeká Sokolov. Co od nich čekat?

Minulý zápas v Sokolově pro nás nedopadl vůbec dobře. Budeme chtít vstoupit do zápasu zodpovědně a hrát naplno. Snad získáme tři body.