Stadion zve na nábor do Kalich Areny! Přiveďte své děti na hokej

Zveřejněno 26.09.2020 | Martina Kramerová
Dostupnější, než si myslíte, zábavnější, než očekáváte, bezpečnější než kdy dřív. Tak zní heslo pro nábor mladých hokejových nadějí od 4 do 8 let, který bude probíhat od soboty 26. září každý víkend v Kalich Areně. Neváhejte a přijďte se svými děti vyzkoušet, jaké to je být hokejistou nebo hokejistkou.

Stadion bude i v letošní sezoně pořádat pravidelné nábory mladých nadějí a kurzy bruslení pro děti od 4 do 8 let. Ty se budou konat každou sobotu a neděli od 8:00 do 9:00 v Kalich Areně.

Pokročilejší děti mohou zvolit tréninky přípravky, jež probíhají každý čtvrtek od 15:15 do 16:15. Povinnou výbavou jsou nabroušené brusle, helma a rukavice. Vše je k zapůjčení přímo na místo, a to po předchozí domluvě u Miroslava Kejmara (tel. 777 214 930). Tak neváhejte a přiveďte své děti na hokej.

I během náboru platí přísná bezpečnostní opatření. Vzhledem k aktuální situaci žádáme všechny účastníky, aby se během kurzu zdržovali pouze v prostoru tribuny (na sedačkách) a nikoliv na střídačkách, což není Mimořádným opatřením MZČR dovoleno.

Stejně tak prosíme o zkrácení pobytu v šatnách a společných prostorech na minimální možný čas a návštěvu kurz bez velkého doprovodu. Děkujeme za pochopení.

Proč začít hrát hokej?

Důvodů je mnoho. Naučím se bruslit, získám sílu, vytrvalost, rychlost, zlepším koordinaci.

Zvýším si sebevědomí, naučím se soupeřit a osvojím si pravidla fair play.

Naučím se zvládat i mnoho dalších sportovních aktivit jako je běhání, skákání, speciální obratnost, plavání.

Hry jako je fotbal, basketbal, florbal, hokejbal a další jsou běžnými sporty, kterým v tréninku věnujeme pozornost, doplňujeme tak hokejové dovednosti a rozvíjíme všestrannost.

Nejdůležitější je však zábava, kterou hokej poskytuje.

Dovednosti, které se naučím, podpoří to, co se učím doma a ve škole.

Týmová spolupráce, rozdělení úkolů, vzájemná podpora, to jsou vlastnosti, které uplatním ve svém životě.

Pravidla fair play a respekt vůči ostatním patří mezi základní hodnoty v rámci ČSLH. ČSLH se snaží neustále tyto hodnoty propagovat, jak mezi hráči, funkcionáři, rozhodčími, tak i rodiči a fanoušky.

Děti se učí mnoha novým a zábavným dovednostem.

Hokej je nejrychlejší týmová hra na světě. Hokej je kolektivní sport.

Být součástí mužstva je nádherný pocit. Hokejisté jsou kamarádi a učí se zároveň disciplíně a zodpovědnosti, hráči musí spolupracovat a vzájemně se podporovat.

Hokej je bezpečná hra.

Žákovský hokej není profesionální kontaktní sport. V žákovských kategoriích se nehraje do těla, ke zranění dochází jen velmi zřídka. Hráči jsou oblečeni do kvalitní výzbroje, která je ochrání. Výzbroj se dá pořídit i za velice rozumnou cenu.

Hokej baví celou rodinu.

Hokej je nádherný sport na dívání a fandění, během zápasů je mnoho příležitostí poznat nové lidi a spřátelit se. Hokej hrají holky i kluci. I rodiče si hokejové zápasy svých dětí užívají, přátelí se a společně fandí…

Hokej není drahý sport.

Výzbroj si u nás lze půjčit. Příspěvky se platí od druhé třídy. Nábor je celoroční, ideální věk pro začátek je 4-6 let.