29. 1. 2021 | Martina Kramerová

Reprezentace U18 odehraje dvojzápas se Slovenskem. V nominaci jsou i kališníci

Českou reprezentační osmnáctku čeká zkraje února přípravný kemp ve Vyškově a přátelský dvojzápas se Slovenskem v Piešťanech. V nominaci trenéra Jakuba Petra nechybí ani kališníci. Další akce národního týmu se zúčastní Petr Moravec, Lukáš Pajer a Dominik Soukup.

Reprezentaci do osmnácti let čeká v dubnu tohoto roku MS U18 v Ann Arboru a Plymouthu. Mladí reprezentanti tak na začátku února absolvují další přípravný kemp ve Vyškově. V jeho rámci odehrají dva přátelské zápasy se Slovenskem, které se uskuteční ve slovenským Piešťanech.

Kempu národního týmu se zúčastní i tři kališníci - útočníci Petr Moravec, Dominik Soukup a Lukáš Pajer. Tým bude nejprve od pondělí 8. 2. do čtvrtka 11. 2. trénovat, poté vyrazí na Slovensko, kde se v pátek 12. 2. a v sobotu 13. 2. utká se stejně starým výběrem Slovenska. V neděli pak bude reprezentační sraz ukončen.