19. 11. 2020 | Martina Kramerová

Permanentkáři, pozor! Vyzkoušejte si další kvíz o zajímavé ceny

V průběhu letní přestávky při prodeji permanentních vstupenek na aktuální sezonu Stadion avizoval, že fanoušci, kteří si permanentky zakoupí, budou během soutěžního ročníku moci čerpat různé výhody za svou věrnost. Klub proto pro permanentkáře připravil různé bonusy, prvním z nich je vědomostní kvíz. Vítěz získá dárkový poukaz, který věnoval partner klubu, restaurace Pivovarský sál, za což moc děkujeme. A dva vítězové už se z něj radují. Teď můžete kvíz vyzkoušet už potřetí. Tak si nezapomeňte zasoutěžit.

Pořídili jste si permanentní vstupenku a chcete si během nucené přestávky oživit hokejové znalosti? Pak tu máme soutěž přímo pro vás. A to vědomostní kvíz číslo 2.

Výhru získá vylosovaný permanentkář, který správně odpoví na všechny zadané otázky. A co lze vyhrát? Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, jejž do soutěže věnoval partner klubu, restaurace Pivovarský sál.

, za což moc děkujeme. Poukaz je platný přesně rok ode dne, kdy ho výherci předáme.

Jaké jsou podmínky soutěže?

1. Být majitelem permanentní vstupenky.

2. Vyplnit hokejový kvíz na našem webu a mít co nejvíc správných odpovědí.

3. Vyplnit do kvízu číslo permanentní vstupenky a příjmení, na které byla pořízena.

4. Cenu získává fanoušek, který bude mít v kvízu nejvíc správných odpovědí.

5. Pokud se sejde více fanoušků, kteří budou mít stejný počet správných odpovědí, určí vítěze los.

Tak neváhejte a určitě si zasoutěžte. Soutěž končí v pondělí 23. listopadu o půlnoci, v úterý vyhlásíme již třetího vítěze.