24. 3. 2021 | TV Stadion

Dvoubodový Miškář: Udělat poslední krok je vždy nejtěžší! Ale budeme bojovat

V posledních zápasech platí za nezastavitelný stroj na góly. Útočník Patrik Miškář si přenesl výbornou střeleckou formu ze základní části i do play-off a svými trefami kosí jednoho soupeře za druhým. Po předkole se Sokolovem to litoměřické čtrnáctce pálí i proti Jihlavě. Ve čtvrtém duelu vsítil jednu branku a na jednu přihrál. Velkým dílem tak pomohl k důležité výhře 5:2. „V první třetině nám nešly nohy a byli jsme hodně pod tlakem. Pak nás ale nakopl vyrovnávací gól na 1:1 a přesilovka ve druhé třetině, kdy jsme dali branku na 2:1. Když pak člověk vede, hraje se hned lépe,“ uvedl kališnický forvard. Zároveň přiznal, že jeho tým v Jihlavě nečeká nic jednoduchého. „Všichni víme, že udělat poslední krok je vždycky nejtěžší. Ale budeme bojovat,“ burcoval.