11. 4. 2021 | Martina Kramerová

Dvacítku čeká dvojzápas se Slovenskem! V přípravě si zahrají i projektoví hráči

Reprezentační tým U20 čeká další přípravným kemp, který se uskuteční ve Vyškově. Ten proběhne od 13. do 17. dubna a vyvrcholí přátelským dvojzápasem se Slovenskem. V nominaci trenéra Karla Mlejnka a jeho asistentů Davida Bruka a Pavla Trnky jsou i projektoví hráči Stadionu.

Národní tým do dvaceti let absolvuje po kempu ve Vyškově ze začátku tohoto měsíce další reprezentační akci. Od 13. do 17. dubna bude znovu v moravském Vyškově opět ladit formu.

Kromě tréninků na suchu i na ledě jsou na programu i dva přátelské zápasy se Slovenskem, jež se odehrají v Piešťanech. Pozvánku obdržela i šestice projektových hráčů - Jiří Háva, Ondřej Baláž, Tomáš Urban, Jakub Konečný, Vladimír Kremláček a Lukáš Stehlík.

Foto: Martin Voltr