18. 12. 2019 | Martina Kramerová

Díky, kapitáne! Stadion si v sobotu připomene deset let v první lize

Deset let! Tak dlouho už kališníci působí ve druhé nejvyšší soutěži. Klub se proto rozhodl si výročí patřičně připomenout. Před duelem s Motorem dorazí pět kapitánů z uplynulé dekády – Ladislav Slížek, Jaroslav Kalla, Jaroslav Hašek, Martin Novák a Aleš Pavlas, kteří dostanou ocenění za to, co pro litoměřický celek s céčkem na dresu odvedli. Navíc vhodí i čestné buly. Žádný fanoušek by si takový okamžik neměl nechat ujít.

Kališníci se v rámci 3. kola skupiny o pořadí v play-off utkají v s Motorem a sobotní duel bude mít speciální nádech. Klub totiž oslaví desetileté výročí působení v 1. lize. Do Kalich Areny dorazí pět kapitánů z uplynulých let, kteří toho pro klub hodně odvedli, a to Ladislav Slížek, Jaroslav Kalla, Jaroslav Hašek, Martin Novák a Aleš Pavlas.

Všichni kapitáni získají ocenění za své služby a společně pak vhodí slavnostní buly. Utkání si rozhodně nenechte ujít.