4. 8. 2020 | Martina Kramerová

Další změny v přípravě! Přátelské zápasy se Sokolovem a Salzburgem se ruší

Poté, co byl kvůli několika případům nemoci COVID-19 na straně soupeře ze Slavie zrušen úvodní duel série přátelských zápasů, se nebudou hrát ani další dva duely, které byly v plánu. A to utkání se Sokolovem, jež bylo na programu v úterý 11. srpna, i bitva proti Salzburgu U23, která se měla odehrát o dva dny později. Důvodem jsou karanténní opatření u Stadionu, Sokolova i Salzburgu, jež narušila ledovou přípravu všech tří týmů.

Program přípravných zápasů se opět mění. Stadion měl sérii přátelských bitev odstartovat na ledě pražské Slavie, kvůli několika případům nemoci COVID-19 na straně soupeře byl ale duel zrušen. Neodehrají se ale ani další dvě utkání, jež se měla uskutečnit 11. a 13. srpna. Stadion tak nevyrazí do Sokolova a doma nepřivítá ani Salzburg U23.

Důvodem pro zrušení zápasů jsou karanténní opatření, která zasáhla do přípravy všech tří týmů. Úvodní přátelský zápas by se tak měl odehrát v Kalich Areně, a to v úterý 18. srpna proti pražské Slavii.