9. 3. 2021 | Filip Hulín

Bek Kremláček: Celý zápas jsme věřili, že vyhrajeme. Sokolov? Nepříjemný soupeř

Stadion v posledním zápase základní části po boji porazil ústecký Slovan. Výhra se ale nerodila lehce, když kališníci dvakrát v zápase prohrávali o dvě branky. Nakonec ale utkání zvládli po nájezdech a soutěž ukončili na sedmém místě a v předkole play-off narazí na Sokolov. ,,Sokolov bude hodně nepříjemný soupeř. Musíme se na něj připravit a pokud budeme hrát jako předcházející zápasy, tak sérii vyhrajeme,“ zhodnotil soupeře Kremláček.

V posledním zápase základní části jste porazili Ústí. Jaký to byl zápas z tvého pohledu?

Nezačali jsme vůbec dobře, Ústí na nás vlétlo a první třetinu jsme prohráli. Něco jsme si k tomu řekli o přestávce. Škoda, že jsme ve třetí třetině nevstřelili rozhodující gól, ale jsme rádi, že jsme vyhráli po nájezdech.

Jak náročné to bylo utkání? Přece jenom jste dvakrát prohrávali o dvě branky.

Hráli velmi nepříjemně a dlouho jsme se snažili s tím vypořádat. Celý zápas jsme ale věřili, že ještě vyhrajeme, takže jsme rádi za dva body.

Měli jste v hlavách i to, že soupeř přijel pouze na tři pětky a v poslední třetiny by mohl odpadnout?

Snažili jsme se do nich chodit, abychom jim to co nejvíce znepříjemnili. Ústí nám dělalo problémy hlavně s nahazovanými puky, ale nakonec to pro nás skončilo dobře.

Sedmé místo po základní části vám přisoudilo do předkola play-off Sokolov. Jak náročný to bude soupeř?

Sokolov bude hodně nepříjemný soupeř. Musíme se na něj připravit a pokud budeme hrát jako předcházející zápasy, tak sérii vyhrajeme.

Jak se těšíš na play-off?

Bude to moje první play-off mezi muži a těším se moc. Doufám, že postoupíme co nejdál.

Předkolo začínáte na domácím ledě. Jak důležité to bude směrem k dalšímu průběhu série?

Je to velmi důležité. Musíme první dva zápasy na domácím ledě zvládnout, abychom k nim mohli jet v klidu.

Po základní části jste skončili na sedmém místě. Jak bys dlouhodobou soutěž zhodnotil?

Začátek nebyl ideální, ale po Vánocích jsme chytli formu a měli šňůry vítězství, což nás dovedlo k sedmému místu.