12. 10. 2016 | Klub

Aktuální situace v "A" týmu

Na konci první čtvrtiny základní části WSM Ligy doznal kádr "A" týmu Stadionu několika změn. Z Litoměřic se do Slavie přesunul obránce Martin Bača, z partnerského Hradce Králové se k týmu připojil slovenský útočník Tomáš Bulík. Další informace naleznete uvnitř článku.

Aleši Pavlasovi bylo prodlouženo působení v Hradci Králové na neurčito, do Litoměřic se oproti tomu přesunuli obránci Jindřich Barák a Karel Plášil, v příštích zápasech by měl pravidelně nastupovat také obránce Zdeněk Čáp.

Tým opustil obránce Vojtech Zeleňák, který nyní nastupuje v Benátkách nad Jizerou. Do druholigového Tábora se přesunul útočník Aleš Krátoška, který se v mistrovských zápasech Stadionu v prvních kolech nepředstavil.

Zranění trápí útočníky Matúše Paločka a Tomáše Rubeše, kteří by ale měli být v nejbližších dnech trenérům opět k dispozici. Pomalu se blíží také návrat Davida Švagrovského. Ten se již připojil k týmu i na ledové ploše.Vážnější zraněni si v utkání za Děčín přivodil Dominik Málek, chybět bude minimálně dva měsíce.