19. 5. 2021 | Martina Kramerová

Stadion sestavil realizační týmy mládeže pro příští sezonu. Jak budou vypadat?

Stadion se v době letní pauzy intenzivně chystá na další hokejový ročník a vedení v rámci příprav provedlo několik změn. Ty se týkají také složení realizačních týmů mládeže. Šeftrenérem mládežnických kategorií nadále zůstává Vladimír Domin. U juniorů pokračuje Milan Buďa a u dorosto zůstává Pavel Zuziak. Jak budou trenérské týmy u mladých kališníků vypadat?

Po uplynulé sezoně, která byla značně poznamenaná epidemií koronaviru, vedení klubu soustavně pracuje na přípravách pro další hokejový ročník. V jejich rámci proběhla i obměna realizačních týmů mládežnických kategorií.

„Uplynulá sezona nám ukázala vedle těch trenérských i další kvality našich trenérů a jsem rád, že se jich drtivá většina dokázala poprat s nelehkou situací. I proto jsme se dokázali dohodnout na další spolupráci. Obsazení jednotlivých kategorií navazuje na to minulé, vzhledem k plánované změně struktury soutěží v roce 2022 jsme letos nechtěli dělat výrazné změny, ty nejspíše nastanou až za rok,“ uvedl ke složení realizačních týmů ředitel klubu Jan Fišera.

Celý mládežnický úsek nadále povede z pozice šéftrenéra Vladimír Domin. Ten bude zároveň působit stejně jako loni jako hlavní trenér přípravky a týmů od 2. do 5. třídy.

U juniorů pokračuje Milan Buďa se svým asistentem Ondřejem Hříbalem. Na lavičce dorostu zůstává Pavel Zuziak. Jeho asistentem bude nově Pavel Vait. Devítku a sedmičku povede Aleš Pavlas. V deváté třídě bude mít k ruce asistenty Pavla Zuziaka a Martina Škoulu. U sedmé třídy mu budou z pozice asistentů pomáhat Tomáš Hodek a Vladimír Cimrman. Osmičku bude mít na starosti Martin Kuchař.

Ten zároveň figuruje i jako hlavní trenér šesté třídy, jeho asistenty budou Marek Opluštil a Martin Škoula. Týmy od přípravky až do páté třídy povede z pozice hlavního kouče Vladimír Domin.

U pětky mu bude asistovat Václav Rubeš, u čtyřky Libor Student, ve třetí třídě bude asistentem Ondřej Hříbal a u druhé Pavel Zuziak. V přípravce budou Dominovi k ruce Agáta Sarnovská, Ondřej Kylíšek, Matěj Domin, Michal Daniel a Ondřej Sýkora.

Trenéry brankářů mládeže budou Radek Sluka a Vojtěch Sklíba.

Složení realizačních týmů mládeže

• asistenti: Ondřej Hříbal

2. třída (2014):

• asistenti: Pavel Zuziak

Přípravka (2015 a mladší):

• hlavní trenér: Vladimír Domin

• asistenti: Agáta Sarnovská, Ondřej Kylíšek, Matěj Domin, Michal Daniel, Ondřej Sýkora

Trenéři brankářů:

• Vojtěch Sklíba a Radek Sluka