16. 5. 2019 | Redakce

Sociální sítě, web, fanshop! Vyplňte dotazník a pomozte vylepšit servis pro fanoušky

Stadion přichystal pro své fanoušky mimořádnou možnost, díky níž mohou vyjádřit svou spokojenost a připomínky k chodu webových stránek a sociálních sítí. Každý má příležitost dobrovolně a anonymně vyplnit níže uvedený dotazník, který pomůže k vylepšení servisu pro litoměřické příznivce. Tak neváhejte a vyplňte ho.

Klub připravil pro fanoušky zajímavou příležitost, díky které bude moci vylepšovat servis na webových stránkách či sociálních sítích i při dalších aktivitách. V dotazníku stačí vyplnit pár základních informací a odpovědět na zadané otázky, které se týkají webu, facebookových příspěvků nebo možností fanshopu.

Dotazník můžete vyplnit zde ZDE.

Za vyplnění jménem celého klubu moc děkujeme.