1. 12. 2018 | Martina Kramerová

Prodej zlevněných permanentek zahájen! Dopřejte si parádní hokejový dárek

Že ještě nemáte na zápasy kališníků svou permanentku? Teď máte jedinečnou šanci ji ještě získat. Navíc za poloviční cenu. Neváhejte a nadělte sobě nebo svým blízkým skvělý předvánoční dárek. Zlevněné permanentky pro probíhající sezonu 2018/2019 můžete zakoupit na recepci Kalich Areny od 1. 12. 2018.

Stadion čeká v základní části Chance ligy ještě celých třináct duelů na domácí půdě. Fanoušci, kteří zápasy pravidelně navštěvují a ještě nemají permanentku, by tak měli využít parádní předvánoční akce.

Permanentky jsou nově v prodeji za poloviční cenu. Navíc si můžete mezi volnými místy vybrat i své sedadlo. Kupte sobě nebo svým blízkým skvělý dárek. Zlevněné permanentky jsou v prodeji od 1. 12. 2018 na recepci Kalich Areny. Akci si nenechte ujít, budete moci být v hledišti při každém mači kališníků a navíc za výbornou cenu.