11. 11. 2022 | Martina Kramerová

V pondělí odstartoval VI. ročník Charitativního týdne Chance ligy. Aukce stále probíhá

Stadion se letos již tradičně zapojí do Charitativního týdne Chance ligy. Unikátní akce, která letos probíhá v týdnu od 14. do 20. listopadu, se účastní takřka všechny týmy Chance ligy. Výtěžek z 6. ročníku akce poputuje na konto projektu Klokánek. Dárečky získané ze sbírky při domácím zápase se Zlínem pak hráči rozdají v centru pro náhradní rodinnou péči a hospicu sv. Štěpána. Pokud vaše srdce bije nejen pro hokej, ale i pro dobrou věc, rozhodně si tuto akci nenechte ujít.

Po charitativní sbírce na stadionu se děti z litoměřické nemocnice, pacienti z hospicu sv. Štěpána a děti z centra pro náhradní rodinnou péči mohly v loňském roce těšit z velkého množství hraček a různých dárků.

Díky charitativní aukci hokejových relikvií a zážitků navíc přibyla na konto projektu Klokánek krásná částka, kterou organizace použila pro ty nejlepší účely. Po roční odmlce se napříč Chance ligou chystá akce i letos. Zcela dobrovolně se do ní zapojí takřka všechna mužstva soutěže. Pojďte také přispět na dobrou věc. Jakým způsobem můžete pomoci?

Sbírka na stadionech

Stadion se ve středu 16. listopadu utká na domácím ledě se Zlínem a v rámci utkání proběhne sbírka pro centrum pro náhradní rodinnou péči a hospic sv. Štěpána.

16. 11. 2022 ZÁPAS SE ZLÍNEM

Co přinést: hygienické potřeby jako například šampony, sprchové gely, deodoranty, vlhčené ubrousky, papírové kapesníčky atd., psací potřeby jako například tužky, propisky, fixy, pastelky, gumy, ořezávátka atd. + knížky, hračky. Nenoste prosím plyšové hračky!

Pro koho tyto dárky jsou: Centrum pro náhradní rodinnou péči v Litoměřicích, Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích

Charitativní aukce

V rámci Charitativního týdne bude v pondělí 14. 11. spuštěna také tradiční internetová aukce hokejových relikvií a zážitků, která poběží 14 dní. Výtěžek bude věnován organizaci Klokánek, která jej rozdělí do všech svých zařízení po celé republice. Na aukci se můžete podívat ZDE.

CO DO AUKCE VĚNOVAL STADION?

1. Originální hraný dres Jana Holého z minulé sezony s podpisem hráče či všech hráčů A týmu

2. originální hraný dres Josefa Jíchy z minulé sezony s podpisem hráče či všech hráčů A týmu

3. originální hraná hokejka Tomáše Krále s podpisem hráče či všech hráčů A týmu

4. originální hrací puk s podpisem vybraného hráče

5. originální hrací puk s podpisem vybraného hráče

Aukce se rozběhne v pondělních 10:00.

Tak neváhejte a určitě se zapojte. Pomůžete dobré věci a získáte pro sebe nebo své blízké krásný vánoční dárek. Pro více informací sledujte web i naše sociální sítě.

Pomohla už i společnost Chance, která se rovněž bude na akci podílet finanční podporou. Ta bude věnována na transparentní účet bývalého hokejisty Martina Petruse, kterému bylo diagnostikováno onemocnění motorických neuronů, jež má podobné příznaky jako ALS.