17. 10. 2021 | Vít Trubička

Souhrn mládeže: Sedmáci přetlačili Litvínov, ostatní na body čekají

Uplynulý víkend přinesl velké množství zápasů litoměřické mládeže. Kromě juniorů, jejichž zápas ve Slaném byl odložen, do akce zasáhly všechny týmy. Jedinou výhru zaznamenali sedmáci, kteří vyzráli na Litvínov výsledkem 5:3. Osmáci a šesťáci vyzvali v derby nedalekou Roudnici nad Labem. Dorost v neúplné sestavě nestačil na Ústí.

V zápasech sedmé třídy se především dařilo Richardu Hodkovi, jemuž se povedlo ve dvou kláních nasázet sedm gólů z deseti, co jeho tým dal. Sedmáci tak zlomili čtyřzápasovou sérii porážek a poskočili v tabulce na šestou příčku. Opomenout nelze ani Michala Nezbedu a jeho první hattrick za dorosteneckou kategorii, přestože svěřenci trenérů Zuziaka a Vaita v oslabené sestavě nestačili na lídra tabulky z Ústí nad Labem a nadále se tak musí velmi snažit, aby proklouzli mezi nejlepší trojku a do nadstavby. Deváťáci si stejně jako sedmáci střihli duel s Chomutovem a Litvínovem.

Dorost

16. 10., 9. kolo: HC Stadion Litoměřice – HC Slovan Ústí nad Labem 7:14
Branky Litoměřic: 3x Nezbeda, 2x Barva, Klaus, Holčák.

16. 10., 8. kolo: Piráti Chomutov – HC Stadion Litoměřice 8:1
Branka Litoměřic: Tomčal.

17. 10., 9. kolo: HC Stadion Litoměřice – HC Litvínov 0:19

16. 10., 6. kolo: HC Roudnice nad Labem – HC Stadion Litoměřice 8:2
Branky Litoměřic: 2x Bartoníček

16. 10., 8. kolo: Piráti Chomutov – HC Stadion Litoměřice 12:5
Branky Litoměřic: 4x Hodek, Pospíšil.

17. 10., 9. kolo: HC Stadion Litoměřice – HC Litvínov 5:3
Branky Litoměřic: 3x Hodek, Kalinin, Pospíšil.

16. 10., 6. kolo: HC Roudnice nad Labem – HC Stadion Litoměřice 7:1
Branka Litoměřic: Pobl.