27. 7. 2021

Baví tě lední hokej? Přihlas se na seminář a staň se rozhodčím!

Máš rád hokej a chtěl by ses stát jeho součástí? Neváhej a přihlas se na seminář rozhodčích. Ten se bude konat v srpnu v Ústí nad Labem a je určený jak pro nováčky, tak pro zvýšení licence a pomocné funkce.

Příznivci hokeje, kteří by chtěli do hokejového prostředí více nakouknout, mají jedinečnou možnost. Krajský svaz ledního hokeje Ústeckého kraje totiž pořádá nábor rozhodčích. Seminář pro nováčky, uchazeče o zvýšení licence i o pomocné funkce, jako jsou například funkce časoměřiče, elektronického zapisovatele nebo dohlížitele trestné lavice, proběhne v termínu 27. až 29. srpna 2021 v Ústí nad Labem.

Nováčci, kteří během semináře získají licenci III. třídy, obdrží zdarma dres rozhodčího a píšťalku. Tak neváhejte a určitě se přihlaste. Podmínkou pro přiznání licence je mj. minimální věk 15 let a ukončení povinné školní docházky. Pro více informací a přihlášky pište krajskému předsedovi komise rozhodčích Miroslavu Petružálkovi na emailovou adresu miroslav.petruzalek@centrum.cz nebo volejte okresnímu předsedovi komise rozhodčích Pavlu Benešovi na telefonní číslo 606 775 980.

Pozvánka na nábor rozhodčích