V pořadí čtvrtý přípravný zápas čekal Stadion v Klášterci nad Ohří. Klášterečtí odehráli již svůj šestý zápas a po třech prohrách a dvou výhrách se tentokrát dočkali remízového stavu. Odveta bude rychle následovat, a to v úterý 25.8. na domácím ledě Stadionu v Lovosicích.

přát.

3:3

2:1, 0:2, 1:0

HC Klášterec nad Ohří - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 5. Kohoutek (Novák, Derfler), 14. Dudek (Krpenský , Koblitz), 49. Kopáč (Suk) - 13. Šnajdr (Hlusička), 26. Hlusička, 36. Horčička (Zuziak). Rozhodčí: Plachý - Ruchař, Majerčí. Vyloučení: 5:5. Využití: V oslabení: Diváci: Střely na branku: Průběh utkání: 2:1, 2:3, 3:3.

HC Klášterec nad Ohří: Štěrba (Novák) - Mašek, Kopáč, Koblitz, Palubjak, Vilkevich, Kohoutek, Boguský - Kajer, Derfler, Jáchym - Jor, Buchal, Novák - Řepík, Nguyen, Suk - Dudek, Hauer, Krpenský

HC Stadion Litoměřice: Davídek (Volke) - Musílek, Kaltenböck, Kolbaba, Kouba, Hillmich, Svoboda - Slížek, Horčička, Bacovský - Procházka, Hlusička, Buďa - Zuziak, Petrus, Šnajdr - Myšík, Bauer, Veverka

Klášterec vstoupil do utkání rychlým vyloučením, hostující hokejisté ho však nevyužili. V páté minutě se blýskl nový golman Klášterce Erik Štěrba, když vychytal skvělou šanci Šnajdra. Netrvalo dlouho a hra se přelila na druhou stranu a padl první gól utkání. Za Davídkova záda dostal puk v 5. minutě utkání Václav Kohoutek a domácí se ujali vedení. Ve 13. minutě se k puku po nahrávce Jakuba Hlusičky dostal znovu Martin Šnajdr a tentokrát se nemýlil. Srovnáno na 1:1, což ale vydrželo jen pár vteřin. Na druhé straně na Davídka vystřelil Krpenský, Davídek střelu vyrazil přímo k hokejce Libora Dudka a ten neomylně zakončil do odkryté brány. Domácí se dostali do konce třetiny ještě do jedné šance díky Jorovi, svůj náskok však už nenavýšili.

Druhou třetinu začali lépe litoměřičtí hokejisté a ve 26. minutě se v přesilové hře přesně trefil Hlusička. Srovnáno na 2:2. Hosté měli posléze přesilovku 5:3, využít ji se ale nepodařilo. Klášterec se ke své první pořádné šanci ve druhé třetině dostal až ve 34. minutě, kdy Davídka ohrožovali Kajer s Derflerem, Davídek však svou svatyni uhlídal. Konec druhé třetiny se blížil, ale ještě stačil zaúřadovat Petr Horčička, který v 36. minutě po nahrávce Zuziaka poslal Litoměřice poprvé v zápase do vedení 2:3. Do konce druhé třetiny se už nic významného nestalo.

Ve třetí třetině se hra přelévala ze strany na stranu až se ve 49. minutě od modré čáry trefil domácí Martin Kropáč. Stav zápasu se srovnal na 3:3, a tak už to i zůstalo. Na obou stranách se do konce utkání objevily drobné šance, poslední velkou šanci měli Litoměřičtí v poslední minutě, kdy Kropáčovi utekl puk, avšak skore se neměnilo. Hokejisté obou týmu si tak podávali ruce za shodného stavu.