Další nadstavbové utkání mladších dorostenců přinesl již od počátku kališnickou převahu, přestože Kadaň vstoupila do utkání jako mírný favorit. Tu dokázali hráči Stadionu zejména využít v druhé třetině, ve které nasázeli do kadaňské svatyně hned čtyři góly. Naproti tomu první periodu výrazně ovlivnila častá vyloučení na obou stranách. Na vítězství Litoměřic se ale již nic nezměnilo, navíc se kališníci dotáhli na rozdíl jediného bodu od soupeře z Kadaně.

NADS 10

6:1

1:0, 4:1, 1:0

HC Stadion Litoměřice - Piráti Chomutov "B"

Branky a nahrávky: 5. Čichovský (Hozák), 26. Lečbych (Mynařík), 27. Svoboda (Hozák), 29. Landa (Vízner, Čichovský), 33. Svoboda (Macel), 41. Landa (Čichovský) - 40. Žalud (Smutný). Rozhodčí: Liška - Domin T., Domský. Vyloučení: 8:8, navíc Pešta M. (L) 5 min. + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 33:37 (10:11, 12:17, 11:9). Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1.

HC Stadion Litoměřice: Petržílka (Kučera) - Hozák, Vízner, Marcin, Hák, Vahalík, Bartoníček - Pešta M., Čichovský, Landa - Mynařík, Klepetko, Hrzán - Svoboda, Macel, Lečbych

Piráti Chomutov "B": Vlček (29. Kufa) - Jenček, Novotný, Holuša, Machyna, Žalud, Matuška, Černý, Rykl, Smutný, Fremund, Novák, Hejra, Mihalík, Žďárský, Mojžíš

Vladimír Domin (HC Stadion Litoměřice): Chtěl bych říct, že do začátku zápasu jsme vstoupili hodně aktivně. V páté minutě jsme dali gól, což bylo dobře. Bohužel druhou desetiminutovku první třetiny nám trochu zeslabila oslabení. V podstatě až do jejího konce jsme hráli pořád bez jednoho či dvou hráčů. Ve druhé třetině jsme pokračovali v aktivitě a ve střílení gólů, což rozhodlo o zápasu. Myslím, že ve třetí třetině už soupeř neměl takový tlak jako ve dvou předcházejících. Jinak bych chtěl všem hráčům poděkovat, speciálně podtrhnout výborný výkon brankáře. Jediné, co se nám nepodařilo, byla přesilová hra, na které musíme ještě zapracovat v tréninku.