Litoměřický Stadion vyhrál v Podkrkonoší vysoko 1:6 a domů tak odjíždí s další výhrou v přípravě. Hned v druhé minutě přišel rychlý gól od Davida Švagrovského, který se v utkání blýskl ještě jednou brankou. Jaroslav Kalla v utkání zaznamenal tři asistence a Ondřej Smetana si v zápasu připsal gól a asistenci. O jedinou branku vrchlabského týmu se zasloužil Martin Čurda, ta ale k vítězství domácích nestačila. Poslední přípravný zápas čeká Kališníky na domácím ledě ve středu třicátého prvního srpna proti Kadani.

Připr.

HC Stadion Vrchlabí - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 37. Čurda - 2. Švagrovský (Pilař),15. Smetana (Frühauf, Kalla), 16. Valášek (Hanták), 27. Paločko (Kalla, Smetana), 57. Veselý (Kalla, Šulc), 60. Švagrovský (Frühauf, Pilař). Rozhodčí: Veinfurter - Samek, Řezníček. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:4. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 16:46. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:6.

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) - Klement, Matějček, Kadavý, Jirků, Sakaev, Erban, Chleborád, Tržický, Hubáček - Maďar, Šťastný, Filip, Urban, Novák, Čurda, Šimoníček, Oppelt, Bláha, Svoboda, Procházka.

HC Stadion Litoměřice: Rybár (30. Michajlov) - Smetana, Málek, Bažant, Frühauf, Jebavý, Šulc, Piegl - Kalla, Veselý, Paločko - Pletka, Pilař, Švagrovský - Kopta, Hanták, Valášek - Racek, Krátoška.

Reportáž z tohoto utkání bohužel není k dispozici.