Krasojízda mladších dorostenců ligou pokračuje dál, tentokrát se jejich obětí stal C-tým Pirátů Chomutov. Výhra se ale neobešla bez menších komplikací – po úvodní brance Vojtěcha France v desáté minutě se Chomutovští zvládli prosadit hned dvakrát, do první přestávky se tak šlo za nepříznivého stavu pro mladé kališníky. V polovině druhé části pak srovnal opět Vojtěch France, přičemž v poslední minutě poslal Stadion zpět do vedení Jakub Neudeker. Po zásahu Jana Smoly v sedmačtyřicáté minutě pak domácí odskočili do dvoubrankového náskoku, který jim ale vydržel jen něco málo přes tři minuty – poté snížil chomutovský Zahrádka. To bylo ale ze strany hostí vše, vítězství Litoměřic potvrdil gólem do prázdné branky minutu před koncem Jan Smola – 5:3.

12. kolo

5:3

1:2, 2:0, 2:1

HC Stadion Litoměřice - Piráti Chomutov "C"

Branky a nahrávky: 10. France (Neudeker), 27. France (Čichovský, Neudeker), 40. Neudeker (France, Čapek), 47. Smola (Neudeker), 60. Smola (Neudeker, Horešovský) - 13. Sharkov (Pejšová), 20. Zahrádka (Pejšová), 50. Zahrádka (Adlt). Rozhodčí: Pulda - Liška, Janda. Vyloučení: 5:10. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 44:24 (18:10, 14:8, 12:6). Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2, 4:3, 5:3.

HC Stadion Litoměřice: Sluka J. (Kohout) - Hozák, France, Cornová, Hák, Vízner, Kříž, Čapek, Sluka R. - Neudeker, Čichovský, Landa - Krocker, Smola, Sarnovská - Klepetko, Novotný, Horešovský - Lečbych P., Macel, Bartoníček

Piráti Chomutov "C": Štěpánek - Druxa, Beneš, Vlach V., Renda, Pejšová, Klika - Vaculík, Pavlička, Šabner - Adlt, Fremund, Prokeš - Sharkov, Vlach P., Zahrádka