Po vítězství nad Ústím nad Labem, které junioři v severočeském derby porazili v základní hrací době 4:5, v pátek 4.11. přivítali v Kalich Areně tým Karlových Varů. Do zápasu vkročili lépe domácí. Hned v první minutě se přesnou střelou prosadil Ondřej Černý, kterému ke gólu asistoval Jaroslav Vandas. Hosté ale rychle odpověděli a ve čtvrté minutě vstřelili vyrovnávací branku. Ve druhé periodě se hokejisté Karlových Varů gólově prosadili dvakrát. Ve třetí třetině dali hosté ještě tři branky a Stadion tak porazili 1:6. Z Litoměřic si odvezli tři body a litoměřičtí junioři se tak stále nachází na dně tabulky.

12. kolo

1:6

1:1, 0:2, 0:3

HC Stadion Litoměřice - HC Energie Karlovy Vary "B"

Branky a nahrávky: 1. Černý (Vandas) – 4. Zeman (Baxa), 35. Juránek (Zeman), 38. Horký (Nguyen), 49. Horký (Baxa), 57. Šála (Pfister), 59. Šála (Pfister). Rozhodčí: Luczków – Gabriel, Zmeškal. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 37. Průběh utkání: 1:0, 1:6.

HC Stadion Litoměřice: Damašek (Švára) – Hazucha, Kolenatý, Winnerlich, Vandas, Novotný, Havlík, Student – Domský, Bejček, Sadil – Cerman, Lodge, Vico – Vyštejn, Fábry, Pejchal – Černý.

HC Energie Karlovy Vary "B": Kašpar (Šmídl) – Brabec, Koco, Pátek, Salnikov, Kellner – Nguyen, Procházka, Horký – Šála, Juránek, Pfister – Zeman, Šneberk, Baxa.