Po vyhraném domácím utkání nad Mostem zavítali mladí kališníci v neděli 23.10. na led Kladna. Celé utkání provázelo mnoho vyloučení, a to se v úvodní periodě vymstilo hráčům Stadionu, když se domácí dostali díky využité přesilové hře do jednobrankového vedení, které si dokázali udržet až do konce druhé třetiny. V třetí části utkání se domácí dokázali prosadit ještě třikrát, v čtyřicáté deváté minutě vstřelil branku domácích přesnou střelou Matyáš Šebesta. Ke konci třetiny přišli ještě dva rychlé góly. Kališníci se v zápasu nedokázali prosadit ani jednou. A tak na ledě Kladna prohráli v základní hrací době 4:0. Domů pod Radobýl se tak vrátili bez bodu.

9. kolo

4:0

1:0, 0:0, 3:0

PZ Kladno - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 8. Šmolík (Pokorný), 49. Šebesta (Rejzek), 54. Neiss, 56. Kleveta (Slabý). Rozhodčí: Müller - Thuma, Řešátko. Vyloučení: 5:7, navíc (Halman) 5 + OK.. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 4:0.

PZ Kladno: Ženíšek (Zázvorka) - Šebesta, Janega, Šmolík, Matula, Halamka, Rudovský, Pelant - Patera, Šimáček, Slabý, Kleveta, Jančík, Pokorný, Gestberger, Neiss, Rejzek, Halman

HC Stadion Litoměřice: Skokan (Kuneš) - Student, Čapek, Kamp, Bacílek, Cornová - Fábry, Cerman, Damašek, Chňapko, Vaněk, Matuška, Neudeker, Smola, Švalich