Letošní ročník Ligy staršího dorostu zahájili svěřenci Václava Rubeše v Sokolově, kde se představili proti karlovarskému "béčku". Bohužel pro ně zápas nedopadl dobře -- v úvodu druhé periody sice po brankách Chňapka a Fábryho vedli 2:0, avšak domácím se podařilo stav zvrátit ve svůj prospěch. Kališníkům nepomohl ani druhý přesný zásah Fábryho, který skóre srovnal na 3:3, jelikož si domácí po třiceti sekundách vzali vedení zpět. Stadion tak těsně padl 3:4.

HC Energie Karlovy Vary "B" - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 30. Nídl (Maloušek), 34. Petrov (Maloušek, Nídl), 40. Maydl (Doubek, Glanc), 51. Maloušek (Petrov, Nídl) - 1. Chňapko (Matuška), 23. Fábry, 50. Fábry. Rozhodčí: Tichý - Pastier, Juránek. Vyloučení: 3:6, navíc Tipán (LTM) 10 min. OT. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3, 4:3.

HC Energie Karlovy Vary "B": Heger (Mráz) - Kellner, Koco, Doubek, Glanc, Chmiel, Stejskal, Lisý - Maloušek, Nídl, Petrov, Maydl, Hafijanič, Šetek, Kassal, Fečo, Jílek, Černý.

HC Stadion Litoměřice: Kuneš (Paťha) - Student, Čapek, Racek, Kamp - Fábry, Cerman, Matuška, Švalich, Bacílek, Tipán, Vokurka, Chňapko, Vaněk.