Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka Mladší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
Starší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 8.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
7.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 6.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
5.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 4.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy

Druháci úspěšní na turnaji v Ústí

Druháci úspěšní na turnaji v Ústí Hráči 2. třídy, ročník narození 2006, se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Ústí nad Labem, Všechny zúčastněné kluby stavěly do turnaje v minihokeji 2 mužstva, jedno do skupiny A, jedno do skupiny B. Našimi soupeři byli ústečtí Lvi, Rytíři Kladno a Verva Litvínov.

Klub | 31.3.2014

Shrnutí výsledků mládeže 19. - 23. 3. 2014

Shrnutí výsledků mládeže 19. - 23. 3. 2014 V minulém víkendu se v Kalich Aréně uskutečnila poslední mistrovská utkání. Bohužel jen jeden skončil vítězně pro domácí. Mladší dorostenci mají za sebou velmi vydatný týden, jelikož odehráli tři venkovní utkání, ale pouze jeden skončil vítězně a to ten poslední v Mostě. Litoměřickou výhru řídil čtyřmi brankami Daniel a sekundoval mu dvougólový střelec Fábry. Jak osmá tak i šestá třída se představila dvakrát doma v derby s Ústeckými Lvi a se Spartou. Osmáci porazili těsně Lvi, ale šesťáci své starší kolegy nedokázali napodobit. V následujícím dni deklasovala Sparta jak šesťáky, tak i osmáky a odjela zpět do Prahy s plným počtem bodů.

Miroslav Kejmar | 28.3.2014

Přípravka vybojovala zlato v Neratovicích

Přípravka vybojovala zlato v Neratovicích Nejmladší kategorie, hráči ročníku narození 2007 a mladší, se zúčastnili turnaje v minihokeji v Neratovicích. Pro některé hráče to byl první turnaj v jejich kariéře a zvládli ho opravdu výborně. Postupně se utkali s neratovickými Buldoky, Spartou Praha a Juniorem Mělník a ve všech utkáních s přehledem zvítězili.

Klub | 26.3.2014

Třeťáci vybojovali v Černošicích bronz!

Třeťáci vybojovali v Černošicích bronz! V neděli 16. 3. 2014 přijala pozvání III. třída pozvání k účasti na 9. ročníku „Turnaje bratří Kobranových“ do Černošic u Prahy. Na turnaji se hráči Stadionu postupně utkali s týmy Černošic „A“ a „B“, Příbrami, Benešova a Klatov tedy většinou s neznámými soupeři z oblasti středních a západních Čech.

Miroslav Kejmar | 20.3.2014

Shrnutí výsledků mládeže 13.-16. 3. 2014

Shrnutí výsledků mládeže 13.-16. 3. 2014 Sezóna pro většinu mládežnických týmů Stadionu Litoměřice vyvrcholí o víkendu 21.-23.3., ale junioři a páťáci ukončili sezónu už tento víkend. Junioři završili své vystoupení v první lize dvěma výhrami nad jasně postupujícím Kladnem a v neděli nad Popovicemi. Junioři po velmi dobrých, ale občas kolísavých výsledcích, skončili na třetím místě tabulky a udělali tak nejlepší výsledek Stadionu v novodobé historii v této kategorii. Pátá třída vyjela na poslední zápas na Kladno, kde bohužel padla po velmi dobrém výkonu. Mladší dorost podlehl Mělníku navzdory tomu, že se mu v poslední době daří. Osmáci narazili na dva celky z hlavního města Prahy, jenže žádného z nich nebyli schopni obrat o body. Šestá třída vyjela společně s osmou třídou do Prahy na zimní stadion Hvězdy Praha. Ani jim se ale nepodařilo dosáhnout na body, a tak jeli mladí hokejisté z hlavního města bez bodu. Sedmáci se vydali na Kladno, kde ale utrpěli porážku o čtyři branky. O velmi dobré výsledky nejmenší hokejisté Stadionu, když druháci deklasovali Klášterec a Děčín a prvňáčci ve vypjatém derby porazili Ústecké Lvi. .

Miroslav Kejmar | 18.3.2014

Souhrn výsledků mládeže 6.-9. 3. 2014

Pro starší dorost už sezóna skončila a skončili na deváté příčce, tedy mimo sestupové pozice. v tomto týdnu odehráli junioři derby s Ústeckými Lvi, které vyhrali, v neděli prohráli prohráli po dlouhé cestě do Tábora na nájezdy. Příšti víkend je tedy čekají poslední dva zápasy, ve kterých už nic nepůjde, protože jasně postupujícím do baráže je Kladno. Mladší dorost se zlepšil a připsal si další skapl svého soupeře. Tentokrát porazil celkem přesvědčivě Most. Osmáci a šesťáci přivítali na svém ledě silný Chomutov a ani jeden z týmu nebyl schopný oponovat svému soupeři. Osmáci si ale vedli lépe než 6. třída, která dostala od Pirátů velkou lekci. Sedmáci se také představili na své ledě a v silné sestavě si poradili s Chebem.

Miroslav Kejmar | 14.3.2014

Další stránky
123456>>

Aktuality

16.4.2014, 07:03 ČR - Norsko - Již dnes od 19:00 sehraje národní tým další přípravné utkání před mistrovstvím světa. V Havlíčkově Brodě čeká svěřence Vladimíra Růžičky Norsko. Online přenos můžete sledovat zde.

15.4.2014, 07:57 Sparta končí - Na rozdíl od Lva se Sparta Praha do finále nepodívá. V rozhodujícím sedmém semifinálovém utkání podlehla brněnské Kometě a končí na třetím místě. V dresu Komety se daří litoměřickému rodákovi Tomáši Svobodovi, který patří s českolipským Vojtěchem Němcem k tahounům týmu.

11.4.2014, 07:37 Lev ve finále KHL! - Partnerský klub LEV Praha postoupil do finále KHL. Postupovou branku proti Jaroslavli vsítil litoměřický odchovanec Michal Birner. Druhou přihrávku na vítězný gól si připsal Niko Kapanen. Do utkání zasáhl také útočník Jakub Matai, součástí týmu jsou i Spencer Humphries, Lukáš Cingel či Jan Lukáš.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice