Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka Mladší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka
Starší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka 8.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka
7.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 6.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
5.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 4.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy

Kalich Cup 2016 - Den druhý

Kalich Cup 2016 - Den druhý Během finálového dne nebyla nouze o napětí. Jedním z nejzajímavějších utkání byl střet mezi litoměřickým Stadionem a Motorem České Budějovice, který se bez jediné branky protáhl až do samostatných nájezdů. Při šesté sérii se karta obrátila ve prospěch hostí. Absolutním vítězem turnaje se ale stal SKLH Žďár nad Sázavou, ve kterém figurují i hráči z Havlíčkova Brodu a Dukly Jihlava. Budějovice se mohly těšit z druhého místa, třetí skončili Piráti.

Petra Pilbauerová | 13.4.2016

Kalich Cup 2016 - Den první

Kalich Cup 2016 - Den první Svého turnaje se v neposlední řadě dočkali i osmáci a to ne jen tak ledajakého. Kalich Cup je ve své podstatě turnajem mezinárodním, protože se jej kromě známých soupeřů jako je pražská Sparta nebo českobudějovický Motor zúčastnil i oponent ze Slovenska a tím byli Havrani z Piešťan. Nabitý program se rozdělil na pátek 8. 4. a sobotu 9. 4., přičemž jeho předehrávka se uskutečnila již ve čtvrtek večer.

Petra Pilbauerová | 11.4.2016

Turnaj o pohár starosty města Litoměřic

Turnaj o pohár starosty města Litoměřic Šesťáci měli o víkendu opravdu napilno, neboť v Kalich Areně probíhal čtvrtý ročník Turnaje o pohár starosty města Litoměřic. Účastníků bylo dohromady deset a z tohoto důvodu se rozdělili do dvou skupin. Ve skupině A byly Litoměřice, Slavie, Berounští Medvědi, Mladá Boleslav a jihlavská Dukla. Do skupiny B se zařadil Děčín, Motor z Českých Budějovic, Mountfield HK, Sparta a Olomouc. Program byl tudíž nabitý a hrálo se celý víkend. Ze zlatých medailí se nakonec radovali Sparťané, když zvítězili 4:0 nad Litoměřicemi. Mladým kališníkům tak připadlo stříbro a krásné druhé místo. Jan Hartman navíc obdržel ocenění za nejlepšího obránce, které se sestávalo z diplomu, plakety a nové hokejky. Ceny předával předseda klubu Daniel Sadil.

Petra Pilbauerová | 6.4.2016

Finálový turnaj DHL extraligy juniorů - Den čtvrtý

Finálový turnaj DHL extraligy juniorů - Den čtvrtý Mistry České republiky v juniorském hokeji pro sezonu 2015/16 se po napínavém utkání stali třinečtí Oceláři. Sparťané si do vitríny postaví stříbro, bronz připadl Vítkovicím.

Petra Pilbauerová | 2.4.2016

Finálový turnaj DHL extraligy juniorů - Den třetí

Finálový turnaj DHL extraligy juniorů - Den třetí Závěrečný turnaj se pomalu blíží do svého finiše a i předposlední den programu přinesl zajímavou podívanou. Oceláři se nejprve obohatili o další tři body na Vítkovicích, na jejichž konto ani tentokrát nepřibyl žádný bod. Večer se na led vrhla Plzeň se Spartou, které nabídly velmi napínavé utkání zakončené těsným výsledkem ve prospěch pražského celku, který si svým vítězstvím koupil vstupenku do finálového boje s Oceláři.

Petra Pilbauerová | 1.4.2016

Finálový turnaj DHL extraligy juniorů - Den druhý

Finálový turnaj DHL extraligy juniorů - Den druhý Výsledky z druhého dne finálového turnaje DHL extraligy juniorů zajímavě zamíchaly kartami. Po debaklu Sparty se třinečtí Oceláři dostali se svými šesti body na první místo. Pražané s Plzní tvoří střed, oba týmy mají po třech bodech. Naopak Vítkovice zatím nezískaly ani jeden, což jim jejich cestu k bronzu příliš neulehčuje.

Petra Pilbauerová | 31.3.2016

Další stránky
123456>>

Aktuality

13.5.2016, 10:48 Setkání s fanoušky - V úterý 31. 5. proběhne první letošní setkání vedení klubu s fanoušky. Setkání se uskuteční v Kalich Areně od 18:00. Představeny budou novinky na novou sezónu a proběhne diskuse. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.

6.5.2016, 17:56 Konference KSLH - Ve středu 4. 5. 2016 byl na Konferenci krajského svazu ledního hokeje zvolen nový výkonný výbor Ústeckého kraje. Předsedou se stal Jan Havlíček (Děčín) a místopředsedou Jan Fišera (Litoměřice). Dalšími členy jsou Jiří Štverák (Teplice), Martin Pašek (Chomutov), Zdeněk Zíma a Miroslav Petružálek (oba Litvinov) a Jiří Volf (Ústí n. L.).

4.5.2016, 14:12 Birner na MS - Odchovanec Michal Birner si prodlouží sezónu, ve které získal s Libercem mistrovský titul. Premiérově totiž okusí atmosféru mistrovství světa, které začíná v pátek 6. 5. v Rusku.!

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice