čtvrtek 31.7., 17:30
Piráti Chomutov VS. HC Stadion Litoměřice

Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka Mladší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
Starší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 8.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
7.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 6.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
5.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 4.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy

Zlato obhájil Kolín, Stadion na pátém místě

Zlato obhájil Kolín, Stadion na pátém místě Druhý ročník turnaje O pohár starosty města Litoměřice opět ovládli hráči SC Kolín, kteří ve finále porazili Spartu Praha. Litoměřičtí hráči si oproti minulému roku výrazně polepšili a získali 5. místo. Doma také zůstala cena pro nejlepšího brankáře turnaje, kterou získal Josef Sluka.

Klub | 31.3.2014

Druháci úspěšní na turnaji v Ústí

Druháci úspěšní na turnaji v Ústí Hráči 2. třídy, ročník narození 2006, se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Ústí nad Labem, Všechny zúčastněné kluby stavěly do turnaje v minihokeji 2 mužstva, jedno do skupiny A, jedno do skupiny B. Našimi soupeři byli ústečtí Lvi, Rytíři Kladno a Verva Litvínov.

Klub | 31.3.2014

Shrnutí výsledků mládeže 19. - 23. 3. 2014

Shrnutí výsledků mládeže 19. - 23. 3. 2014 V minulém víkendu se v Kalich Aréně uskutečnila poslední mistrovská utkání. Bohužel jen jeden skončil vítězně pro domácí. Mladší dorostenci mají za sebou velmi vydatný týden, jelikož odehráli tři venkovní utkání, ale pouze jeden skončil vítězně a to ten poslední v Mostě. Litoměřickou výhru řídil čtyřmi brankami Daniel a sekundoval mu dvougólový střelec Fábry. Jak osmá tak i šestá třída se představila dvakrát doma v derby s Ústeckými Lvi a se Spartou. Osmáci porazili těsně Lvi, ale šesťáci své starší kolegy nedokázali napodobit. V následujícím dni deklasovala Sparta jak šesťáky, tak i osmáky a odjela zpět do Prahy s plným počtem bodů.

Miroslav Kejmar | 28.3.2014

Přípravka vybojovala zlato v Neratovicích

Přípravka vybojovala zlato v Neratovicích Nejmladší kategorie, hráči ročníku narození 2007 a mladší, se zúčastnili turnaje v minihokeji v Neratovicích. Pro některé hráče to byl první turnaj v jejich kariéře a zvládli ho opravdu výborně. Postupně se utkali s neratovickými Buldoky, Spartou Praha a Juniorem Mělník a ve všech utkáních s přehledem zvítězili.

Klub | 26.3.2014

Třeťáci vybojovali v Černošicích bronz!

Třeťáci vybojovali v Černošicích bronz! V neděli 16. 3. 2014 přijala pozvání III. třída pozvání k účasti na 9. ročníku „Turnaje bratří Kobranových“ do Černošic u Prahy. Na turnaji se hráči Stadionu postupně utkali s týmy Černošic „A“ a „B“, Příbrami, Benešova a Klatov tedy většinou s neznámými soupeři z oblasti středních a západních Čech.

Miroslav Kejmar | 20.3.2014

Shrnutí výsledků mládeže 13.-16. 3. 2014

Shrnutí výsledků mládeže 13.-16. 3. 2014 Sezóna pro většinu mládežnických týmů Stadionu Litoměřice vyvrcholí o víkendu 21.-23.3., ale junioři a páťáci ukončili sezónu už tento víkend. Junioři završili své vystoupení v první lize dvěma výhrami nad jasně postupujícím Kladnem a v neděli nad Popovicemi. Junioři po velmi dobrých, ale občas kolísavých výsledcích, skončili na třetím místě tabulky a udělali tak nejlepší výsledek Stadionu v novodobé historii v této kategorii. Pátá třída vyjela na poslední zápas na Kladno, kde bohužel padla po velmi dobrém výkonu. Mladší dorost podlehl Mělníku navzdory tomu, že se mu v poslední době daří. Osmáci narazili na dva celky z hlavního města Prahy, jenže žádného z nich nebyli schopni obrat o body. Šestá třída vyjela společně s osmou třídou do Prahy na zimní stadion Hvězdy Praha. Ani jim se ale nepodařilo dosáhnout na body, a tak jeli mladí hokejisté z hlavního města bez bodu. Sedmáci se vydali na Kladno, kde ale utrpěli porážku o čtyři branky. O velmi dobré výsledky nejmenší hokejisté Stadionu, když druháci deklasovali Klášterec a Děčín a prvňáčci ve vypjatém derby porazili Ústecké Lvi. .

Miroslav Kejmar | 18.3.2014

Další stránky
123456>>
Další utkání
CHM
VS.
LTM

čtvrtek 31.7.2014, 17:30

Aktuality

18.7.2014, 08:23 Žebříček týmů - Stadion je 195. týmem v Evropě. Oproti loňskému roku poskočil o 24 příček. Žebříček každý rok sestavuje server passionhockey.com. Kompletní žebříček naleznete ZDE!

17.7.2014, 15:23 Hrrr na ně! - Lubomír Man, autor úspěšné knihy S devatenáctkou do Bernu, vydal další román a Marken.cz ho nabízí jako jediný na trhu. Jde o druhé vydání titulu Hrrr na ně!, knize o hledání poctivosti a fair play nejen ve sportu, ale i v životě.

14.7.2014, 08:00 S HIGH 1 se nehraje - Přípravné utkání s korejským týmem HIGH 1 se 5. 8. 2014 nakonec neuskuteční. Korejci přiletí do ČR později, než bylo původně plánováno. Protože má HC dále již plný program, nebude utkání sehráno ani v náhradním termínu. Děkujeme za pochopení.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice