sobota 6.2., 17:00
HC Stadion Litoměřice VS. LHK Jestřábi Prostějov

Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka Mladší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka
Starší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka 8.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka
7.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 6.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
5.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 4.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy

Shrnutí výsledků mládeže - 1. 2. 2015

Shrnutí výsledků mládeže - 1. 2. 2015 Jako každý pondělní večer pro vás máme i tentokrát přichystané výsledky zápasů mládežnických kategorií Stadionu z uplynulých sedmi dnů. Začneme s juniory, na které čekaly dva venkovní zápasy v Praze a v Mostě. Zatímco pražské Hvězdě podlehli 4:5 po samostatných nájezdech, tabulkově poslední Most deklasovali 7:2. Starší dorost odehrál pouze jeden zápas, a to v pátek proti Marianským Lázním, kterým v Kalich Areně podlehl 2:3. Podle představ kouče Martina Tvrzníka rozhodně neskončil sobotní zápas mladšího dorostu s chomutovským céčkem -- ten skončil za stavu 1:7. Osmá třída měla v minulém týdnu bilanci jedné výhry a jedné porážky. Nejprve v pátek padla 2:7 s Chomutovem, avšak v sobotu si spravila chuť na Děčíně, který porazila 4:0. Šesťáci z jejich duelů s Chomutovem a Děčínem vyšli obdobně -- na Piráty nestačili 5:9 a v divoké přestřelce přetlačili děčínské Medvědy 12:9. Páťákům se nepovedl zápas s Ústím, se kterým prohráli 1:9. Nejmladší hokejisté Stadionu v pátek remizovali s Roudnicí 4:4 a o den později zdolali ústecký Slovan 3:4. V letošním ročníku Krajské ligy přípravek Ústeckého kraje jsou tak stále neporaženi.

Vojtěch Martinek | 1.2.2016

Utkání s Kláštercem juniory připravilo o tři body

Utkání s Kláštercem juniory připravilo o tři body V první části utkání se na úvodní gól čekalo marně. V dalších dvou třetinách na každou vstřelenou branku Litoměřic připadly dvě klášterecké a o vítězi tak nebylo pochyb.

Petra Pilbauerová | 31.1.2016

Junioři střelecky nestačili na kladenské Rytíře

Junioři střelecky nestačili na kladenské Rytíře Ani tentokrát se litoměřické juniorce v utkání proti Kladnu nepoštěstilo. To si i v tomto střetu zajistilo výhru.

Petra Pilbauerová | 31.1.2016

Shrnutí výsledků mládeže - 25. 1. 2016

Shrnutí výsledků mládeže - 25. 1. 2016 Nejmladší hokejisté ze čtvrté třídy vyrazili na konci minulého týdne do Děčína, který vítězně rozstříleli šesti brankami. Páťáci se spolu se sedmáky utkali proti Čertům z karlovarského Ostrova, kde se ale ani jednomu z týmů nepodařilo uspět. Na šestou a osmou třídu čekal střet s jinými pohádkovými postavami. Kladenští Rytíři sice zvítězili nad šesťáky, ale rozhodující branka v zápase jejich starších kolegů připadla Litoměřicím. Mladší dorostenci měli co do činění s Medvědy, za kterými vyrazili až do Berouna. Utkání skončilo samostatnými nájezdy ve prospěch domácího týmu. Pražská Kobra ošklivě pokousala starší dorost, nad kterým vyhrála vysoko 8:2. Svěřenci Jana Fišery si spravili chuť o dva dny později při utkání proti Slovanu Ústí nad Labem. Juniorům naopak o čtyři branky uletěli letňanští Letci a ani nedělní utkání proti Klášterci nedopadlo podle jejich představ.

Petra Pilbauerová | 26.1.2016

Shrnutí výsledků mládeže - 18. 1. 2016

Shrnutí výsledků mládeže - 18. 1. 2016 Uplynulý týden přinesl několik utkání na domácím ledě. Junioři se zde střetli s celkem z Klatov, nad kterým vyzráli s přehledem tří branek. S Kladnem se ale bilance vyrovnala a Pracovní zálohy odjely s těsnou výhrou. Starší dorost pohostil své mostecké kolegy a tři body zůstaly doma.

Petra Pilbauerová | 20.1.2016

Junioři porazili australskou reprezentaci vysoko 11:3

Junioři porazili australskou reprezentaci vysoko 11:3 V pondělí 11. 1. bylo možné v litoměřické Kalich Areně shlédnout exhibiční utkání juniorského týmu a australské reprezentace do 20 let, která sem zavítala v rámci soustředění před mistrovstvím v srbském Novém Sadu. To začíná 17. ledna zápasem Austrálie a Rumunska.

Petra Pilbauerová | 12.1.2016

Další stránky
123456>>
Další utkání
LTM
VS.
PRO

sobota 6.2.2016, 17:00
Preview: Do Litoměřic míří oslabený Prostějov

Aktuality

1.2.2016, 09:28 Jank do Třince - Obránce HK Bohumil Jank odchází do Třince. Byly mu tak ukončeny střídavé starty do Stadionu.

31.1.2016, 13:15 Hlasování Sympaťák WSM Ligy - Fanouškovská anketa o největším sympaťákovi druhé nejvyšší soutěže vrcholí. Podpořte svého oblíbeného hráče. Hlasování ZDE.

18.12.2015, 11:59 Sympaťák WSM Ligy - Zapojte se do projektu Sympaťák WSM Ligy, který probíhá ve spolupráci agentury BPA, ČSLH, společnosti WSM, firmy eSports.cz a oficiálního webu českého hokeje hokej.cz. Podpořte svého oblíbeného hráče! Hlasování ZDE.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice