sobota 1.10., 17:00
HC Stadion Litoměřice VS. ČEZ Motor České Budějovice

Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka Mladší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka
Starší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka 8.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka
7.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 6.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
5.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 4.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy

Mladší dorost poprvé padl, z Kralup ale veze bod

Mladší dorost poprvé padl, z Kralup ale veze bod Na svatého Václava odcestoval mladší dorost k další bitvě do Kralup nad Vltavou, kde po brance domácího Němce v desáté minutě prohrával 0:1. Pak se ale zvládl dvakrát prosadit kališnický kanonýr Jan Smola, a vedení se rázem ocitlo na straně Litoměřic. Středočechům se ještě podařilo vyrovnat, avšak pět minut po začátku poslední periody znovu poslal Stadion do vedení Marek Čichovský. Kralupům se ale podařilo čtyři minuty před koncem srovnat a v nájezdech pak stav otočit.

Vojtěch Martinek | 29.9.2016

Shrnutí výsledků mládeže, 19. - 25. 9. 2016

Shrnutí výsledků mládeže, 19. - 25. 9. 2016 Stejně jako každé pondělí pro vás máme i tentokrát připravený stručný přehled výsledků kališnické mládeže z uplynulého týdne. Poprvé do akce tento víkend naskočili junioři, kteří však v obou úvodních zápasech padli shodně 1:5. O poznání více se dařilo dorostencům -- ti starší vybojovali na Hvězdě dva body, jejich mladší kolegové si pak doma poradili s Kadaní. Osmé a šesté třídy pak čekaly zápasy hned dva, první ve středu proti Ústí, ten další v sobotu na Kladně. Páťáci pak jejich jediný duel týdne zvládli na jedničku -- Roudnici rozjeli 8:0.

Vojtěch Martinek | 29.9.2016

Stále bez porážky! Mladší dorostenci mají po třech kolech plný počet bodů

Stále bez porážky! Mladší dorostenci mají po třech kolech plný počet bodů Svěřencům Martina Tvrzníka se zatím daří, mladším dorostencům se po Děčínu a Mělníku podařilo skolit i Chomutovské "béčko"! Kališníci otevřeli skóre v desáté minutě zásluhou Horešovského, Kadaň však o pět minut později srovnala. Do vedení pak šli domácí ještě dvakrát, avšak v obou případech se hostům podařilo vyrovnat. Drama v Kalich Areně rozsekl až tři minuty před koncem Jan Smola. Stadion tak na domácí půdě zvítězil 4:3.

Vojtěch Martinek | 25.9.2016

Junioři padli i v druhém kole, severočeské derby ovládl Slovan

Junioři padli i v druhém kole, severočeské derby ovládl Slovan Ani druhý zápas prvního hracího víkendu letošního ročníku Ligy juniorů nepřinesl kališníkům první body do tabulky. Litoměřičtí znovu prohráli 1:5, jedinou branku Stadionu vsítil v sedmnácté minutě Tadeáš Pejchal. Na další zásahy již bohužel síly nezbývaly. Další zastávkou na jízdním řádu druhé nejvyšší české juniorské soutěže bude Sokolov, kde se Stadion představí proti zálohám extraligových Karlových Varů.

Vojtěch Martinek | 25.9.2016

Juniorka vykročila do sezóny špatnou nohou, padla na Kladně

Juniorka vykročila do sezóny špatnou nohou, padla na Kladně Prvním soupeřem nejstarší mládežnické kategorie litoměřické mládeže byly kladenské Pracovní zálohy, z jejíchž ledu se Stadion minulý pátek bohužel vrátil s prázdnou. Jedinou branku hostů si díky proměněnému trestnému střílení připsal do statistik Marek Domský, zbylých pět branek už padlo pouze do svatyně Litoměřic.

Vojtěch Martinek | 25.9.2016

Starší dorost bodoval na ledě pražské Hvězdy

Starší dorost bodoval na ledě pražské Hvězdy V rámci třetího kola letošního ročníku Ligy staršího dorostu se hokejisté Stadionu představili na ledě Hvězdy Praha, odkud si po vítězném nájezdu Vojtěch Günthera odvezli domů na sever Čech dva body. A to ještě deset minut před koncem základní hrací doby prohrávali o jednu branku! Hubený náskok Pražanů však v devětačtyřicáté minutě smazal svým druhým zásahem v zápase kapitán Vojtěch Cerman. O výsledku střetu tak musely rozhodnout až dovednostní soutěže, ve kterých kališníkům bod navíc zajistil již výše zmíněný Günther.

Další stránky
123456>>
Další utkání
LTM
VS.
CEB

sobota 1.10.2016, 17:00

Aktuality

8.9.2016, 11:15 Omluva - Omlouváme se za výpadek webu ve čtvrtek 8.9. v ranních hodinách, důvodem byla hardwarová porucha na serveru, mimo pole působnosti správce tohoto webu.

7.9.2016, 08:46 S Přerovem již 18. 9. - Utkání 6. kola mezi Stadionem a Přerovem bude v Kalich Areně sehráno již v neděli 18. 9. 2016 od 16:00. Důvodem je souběžně hrané utkání fotbalového MOL Cupu mezi Litoměřickem a Baníkem Ostrava, které se bude konat ve středu 21. 9., tedy v původním termínu zápasu s Přerovem.

2.7.2016, 10:23 Prázdniny se Stadionem - Prázdninová soutěž se Stadionem! Na e-mail info@hclitomerice.cz můžete do 31. 8. zasílat fotografie ze svých letních činností s motivem HC Stadion Litoměřice. Z jednoho e-mailu můžete zaslat jednu fotku. Příspěvky budou uveřejňovány na Facebooku a autor snímku s nejvyšším počtem "lajků" získá nový originální dres Stadionu 2016/17! Soutěžte s námi a nezapomínejte na Stadion ani na dovolené! Pokud budete své příspěvky sami sdílet na sociálních sítích, používejte hashtag #letostadion

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice