středa 24.9., 18:00
Salith Šumperk VS. HC Stadion Litoměřice

Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka Mladší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
Starší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 8.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
7.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 6.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
5.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 4.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy

Shrnutí výsledků mládeže 8. - 14. 9. 2014

Shrnutí výsledků mládeže 8. - 14. 9. 2014 V uplynulém týdnu se představily pouze tři kategorie mládeže Stadionu. Víkendové zápasy načali páťáci, kteří přivítali na svém ledě Most. S tímto soupeřem si poradili a vítězně tak vstoupili do soutěže. Po Páťácích nastoupili na led o dva roky starší 7. třída, která v nádherné přestřelce utrhla vítězství na svojí stranu. Nejméně se dařilo mladším dorostencům, kteří měli před sebou ne zrovna lehkého soupeře v podobně Chomutova B, nebo-li Kadaně. Toto utkání nezvládli a padli rozdílem sedmi branek. Příští víkend odehrají mladí hokejisté hned devět utkání a do soutěže vstoupí také starší dorost, který oproti minulé sezóně posílil a jeho cíle jsou daleko vyšší. Dalším týmem, který si zahraje první mistrovský zápas jsou junioři. Ti si v minulé sezóně připsali famózní výsledky, na které budou chtít bezpochyby minimálně navázat.

Miroslav Kejmar | 16.9.2014

Shrnutí výsledků mládeže 3. - 6. 9. 2014

Uplynulým týdnem odstartovaly soutěže mladým hokejistům Stadionu Litoměřice, avšak ne všem. Novou sezónu otevřeli šesťáci, osmáci a také mladší dorost. Šesťáci si připsali první dvě porážky, jelikož nestačili na Děčín, ani na Spartu. Za to osmáci mají o něco lepší bilanci, když zdeklasovali Děčín, ovšem o víkendu padli vysokým rozdílem na Spartě. Nejlépe však začali soutěž mladší dorostenci, kteří o čtyři branky porazili Karlovy Vary "B". Za týden se pokusí vítězně vstoupit do nové sezóny také hráči páte a sedmé třidy, kteří se v sobotu 13. 9. utkají na domácím ledě s Mostem.

Miroslav Kejmar | 8.9.2014

Pátá a šestá třída si užila letní soustředění v Jizerských horách

Pátá a šestá třída si užila letní soustředění v Jizerských horách Ve druhém srpnovém týdnu absolvovali hráči budoucí 5. a 6. třídy letní soustředění v malebném prostředí Jizerských hor, konkrétně v oblasti Nového Města pod Smrkem.

Klub | 20.8.2014

Junioři a starší dorostenci znají svůj program

Junioři a starší dorostenci znají svůj program Junioři a starší dorostenci se pomalu chystají na začátek přípravy na ledě. Znají rozpis přípravných i mistrovských zápasů a nyní je čeká těžké předzávodní období.

Klub | 15.7.2014

Zlato obhájil Kolín, Stadion na pátém místě

Zlato obhájil Kolín, Stadion na pátém místě Druhý ročník turnaje O pohár starosty města Litoměřice opět ovládli hráči SC Kolín, kteří ve finále porazili Spartu Praha. Litoměřičtí hráči si oproti minulému roku výrazně polepšili a získali 5. místo. Doma také zůstala cena pro nejlepšího brankáře turnaje, kterou získal Josef Sluka.

Klub | 31.3.2014

Druháci úspěšní na turnaji v Ústí

Druháci úspěšní na turnaji v Ústí Hráči 2. třídy, ročník narození 2006, se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Ústí nad Labem, Všechny zúčastněné kluby stavěly do turnaje v minihokeji 2 mužstva, jedno do skupiny A, jedno do skupiny B. Našimi soupeři byli ústečtí Lvi, Rytíři Kladno a Verva Litvínov.

Klub | 31.3.2014

Další stránky
123456>>
Další utkání
SUM
VS.
LTM

středa 24.9.2014, 18:00

Aktuality

12.9.2014, 00:07 Aukce dresů ze Zlatého utkání - Na webu sportovniaukce.cz můžete vydražit hrané dresy protagonistů Zlatého utkání, kdy se 30. srpna na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě střetly týmy Nagana a Zlatého hattricku.

8.9.2014, 11:12 Magazín o 1. lize - Na webu hstrebic.cz vyšel magazín (pdf) o 1. lize. Toto vydání mapuje prvoligové dění během letní přestávky, analyzuje jednotlivé týmy a zároveň představuje největší hvězdy soutěže.

3.9.2014, 14:43 TRÉNINKY PŘÍPRAVKA! - Tréninky přípravky začínají 11.9. od 13:15. Další tréninky středa 17.9. od 14:00, čtvrtek 18.9. 15:15, středa 24.9. 13:45, čtvrtek 25.9. 15:15, úterý 30.9. 14:30, čtvrtek 2.10. 15:15.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice