úterý 2.8., 11:00
BK Mladá Boleslav VS. HC Stadion Litoměřice

Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka Mladší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka
Starší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka 8.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka
7.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 6.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
5.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 4.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy

Šéftrenér mládeže hodnotí minulou sezonu

Šéftrenér mládeže hodnotí minulou sezonu Martin Tvrzník se vyjádřil nejen k uplynulé sezoně, ale i k nadcházející. Pro trenéry bude prioritou udržet mladší a starší žáky po třídách. Trenérský tým bude také muset zapracovat a to na zvýšení konkurence a počtu hráčů u juniorů. Hlavním cílem dorostu bude hrát opět horní polovinu tabulky a nadstavbu. Letní příprava bude pro týmy bohatá.

Jesika Dudková | 30.6.2016

"Bendy" hokej slavil u dětí úspěch

Během středečního dopoledne se uskutečnil turnaj prvních a druhých tříd v bendy hokeji. Zúčastnily se ho tři základní školy a jeden tým tvořili litoměřičtí žáčci. Hrál se tzv. minihokej, což znamená, že se hrálo pouze v jedné třetině. Stadion nakonec skončil na třetím místě a celý turnaj vyhrála ZŠ Ladova. Všem týmům se věnovali trenéři mládežnických kategorií. Mimo zápasy si děti mohli zasoutěžit ve střelbě nebo ve slalomu s míčkem.

Miroslav Kejmar | 16.6.2016

Malí kališníci se zúčastnili charitativního fotbalového turnaje

Malí kališníci se zúčastnili charitativního fotbalového turnaje 5. června proběhl na hřišti ve Valtířově charitativní fotbalový turnaj, do kterého se kromě nejmenších hokejistů Mostu, Ústí, Loun a Děčína zapojili také kališníci. Výtěžek z celé akce putoval na pomoc malé Marušce Procházkové z Chlumce, která bojuje s dětskou mozkovou obrnou.

Vojtěch Martinek | 16.6.2016

Kalich Cup 2016 - Den druhý

Kalich Cup 2016 - Den druhý Během finálového dne nebyla nouze o napětí. Jedním z nejzajímavějších utkání byl střet mezi litoměřickým Stadionem a Motorem České Budějovice, který se bez jediné branky protáhl až do samostatných nájezdů. Při šesté sérii se karta obrátila ve prospěch hostí. Absolutním vítězem turnaje se ale stal SKLH Žďár nad Sázavou, ve kterém figurují i hráči z Havlíčkova Brodu a Dukly Jihlava. Budějovice se mohly těšit z druhého místa, třetí skončili Piráti.

Petra Pilbauerová | 13.4.2016

Kalich Cup 2016 - Den první

Kalich Cup 2016 - Den první Svého turnaje se v neposlední řadě dočkali i osmáci a to ne jen tak ledajakého. Kalich Cup je ve své podstatě turnajem mezinárodním, protože se jej kromě známých soupeřů jako je pražská Sparta nebo českobudějovický Motor zúčastnil i oponent ze Slovenska a tím byli Havrani z Piešťan. Nabitý program se rozdělil na pátek 8. 4. a sobotu 9. 4., přičemž jeho předehrávka se uskutečnila již ve čtvrtek večer.

Petra Pilbauerová | 11.4.2016

Turnaj o pohár starosty města Litoměřic

Turnaj o pohár starosty města Litoměřic Šesťáci měli o víkendu opravdu napilno, neboť v Kalich Areně probíhal čtvrtý ročník Turnaje o pohár starosty města Litoměřic. Účastníků bylo dohromady deset a z tohoto důvodu se rozdělili do dvou skupin. Ve skupině A byly Litoměřice, Slavie, Berounští Medvědi, Mladá Boleslav a jihlavská Dukla. Do skupiny B se zařadil Děčín, Motor z Českých Budějovic, Mountfield HK, Sparta a Olomouc. Program byl tudíž nabitý a hrálo se celý víkend. Ze zlatých medailí se nakonec radovali Sparťané, když zvítězili 4:0 nad Litoměřicemi. Mladým kališníkům tak připadlo stříbro a krásné druhé místo. Jan Hartman navíc obdržel ocenění za nejlepšího obránce, které se sestávalo z diplomu, plakety a nové hokejky. Ceny předával předseda klubu Daniel Sadil.

Petra Pilbauerová | 6.4.2016

Další stránky
123456>>
Další utkání
MBL
VS.
LTM

úterý 2.8.2016, 11:00

Aktuality

2.7.2016, 10:23 Prázdniny se Stadionem - Prázdninová soutěž se Stadionem! Na e-mail info@hclitomerice.cz můžete do 31. 8. zasílat fotografie ze svých letních činností s motivem HC Stadion Litoměřice. Z jednoho e-mailu můžete zaslat jednu fotku. Příspěvky budou uveřejňovány na Facebooku a autor snímku s nejvyšším počtem "lajků" získá nový originální dres Stadionu 2016/17! Soutěžte s námi a nezapomínejte na Stadion ani na dovolené! Pokud budete své příspěvky sami sdílet na sociálních sítích, používejte hashtag #letostadion

13.5.2016, 10:48 Setkání s fanoušky - V úterý 31. 5. proběhne první letošní setkání vedení klubu s fanoušky. Setkání se uskuteční v Kalich Areně od 18:00. Představeny budou novinky na novou sezónu a proběhne diskuse. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.

6.5.2016, 17:56 Konference KSLH - Ve středu 4. 5. 2016 byl na Konferenci krajského svazu ledního hokeje zvolen nový výkonný výbor Ústeckého kraje. Předsedou se stal Jan Havlíček (Děčín) a místopředsedou Jan Fišera (Litoměřice). Dalšími členy jsou Jiří Štverák (Teplice), Martin Pašek (Chomutov), Zdeněk Zíma a Miroslav Petružálek (oba Litvinov) a Jiří Volf (Ústí n. L.).

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice