úterý 4.8.
SK Kadaň VS. HC Stadion Litoměřice

Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka Mladší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
Starší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 8.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
7.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 6.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
5.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 4.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy

Nová spolupráce v regionu

Nová spolupráce v regionu HC Stadion Litoměřice a HC Roudnice navazují užší spolupráci v mládežnických kategoriích 5., 6., 7. 8.třídy a dorostu – tj. hráči ročníků narození 2005-2000.

Tisková zpráva | 13.4.2015

Pátá třída stříbrná na domácím turnaji!

Pátá třída stříbrná na domácím turnaji! Na závěr hokejové sezóny a poslední březnový víkend uspořádal mateřský klub HC Stadion Litoměřice již tradiční velký dvoudenní turnaj "O pohár starosty města Litoměřice", jehož 3. ročník byl tentokrát organizován pro týmy ročníku 2004, tedy pátých tříd. Letošního turnaje se vedle domácího týmu zúčastnilo dalších sedm celků z různých koutů Čech. Úvodní zápasy turnaje byly odehrány systémem každý s každým ve dvou čtyř-členných skupinách. Z těchto skupin následně vždy lepší dva týmy postoupily do finálové skupiny k bojům o 1. - 4. místo a ostatní týmy bojovaly rovněž ve druhé skupině o konečné 5. - 8. místo.

Miroslav Kejmar | 7.4.2015

Královští lvi zavítají na led Kalich arény!

Královští lvi zavítají na led Kalich arény! Mladí Kališníci mají dvě z celkových čtyř utkání za sebou a bohužel ani jedno nevyhráli. Nejprve vysoko padli na ledě Hradce Králové 6:1 a ve středu prohráli doma s extraligovou Duklou. Stadion však nechce být za otloukánka, naopak chce potrápit oba své soupeře. První příležitost k tomu bude mít hned v pátek 27. března, kdy do Kalich areny přijede nadupaný Mountfield HK. Úvodní vhazování bude vhozeno v 18:30!

Miroslav Kejmar | 26.3.2015

Baráž začíná! Junioři vyzvou Mountfield HK a Duklu Jihlava

Baráž začíná! Junioři vyzvou Mountfield HK a Duklu Jihlava Junioři sice museli v úterý zamířit do Poruby na třetí semifinálové utkání, ale ani dlouhá cesta je nezlomila a slaví postup do baráže o DHL extraligu. Čekají je tak čtyři velmi těžké duely proti prvnímu celku Ligy juniorů Mountfieldu HK a poslednímu týmu extraligy juniorů Dukle Jihlava. S každým ze soupeřů odehrají dvě utkání během osmi dní. První zápas čeká Kališníky na ledě Královských lvů v sobotu 21. března od 17:30.

Miroslav Kejmar | 20.3.2015

Junioři padli v Porubě po nájezdech, v odvetě musejí uspět

Junioři padli v Porubě po nájezdech, v odvetě musejí uspět Junioři RT TORAXu se dočkali a v pátečním večeru rozehráli semifinálový souboj s Litoměřicemi. Utkání začali gólově lépe domácí, když v půli první třetiny prostřelil dobře chytajícího gólmana Březnu Jonáš Mládek. Hosté se po dlouhé cestě a prvotním seznámení se soupeřem ve druhé třetině více osmělili a získali herní převahu, která vyústila ve vyrovnávací branku. V páté minutě třetího dějství šly Litoměřice do vedení, o které se v závěru připravili dvěma po sobě jdoucími špatnými střídáními. Přesilovku pěti proti třem na poslední chvíli využil Denis Brnčál a o vítězi pak musely rozhodnout nájezdy. V těch byl jako jediným úspěšným střelcem Jakub Schwarz a s velkým přispěním gólmana Šrámka získala Poruba první vítězství.

Gabriela Juříková | 14.3.2015

Junioři vyhráli i podruhé a čekají na semifinálového soupeře

Junioři vyhráli i podruhé a čekají na semifinálového soupeře Junioři dokázali přetlačit Písek i podruhé, tentokrát až po samostatných nájezdech a postoupili do semifinále, ve kterém se utkají s jedním ze soupeřů z "moravské" skupiny - Hradec Králové nebo Poruba. O soupeři rozhodne souboj mezi Ústím a K. Vary "B", který se odehraje v úterý 10. 3. večer. V každém případě budou začínat sérii v pátek 13. 3. na ledě soupeře, Kalich Arena uvidí druhý souboj v neděli 15. 3. od 17:30.

Redakce | 9.3.2015

Další stránky
123456>>
Další utkání

Aktuality

30.7.2015, 16:45 Výpadek v serverovně - Omlouváme se za nedostupnost webu onlajny.com ve čtvrtek 30.7. od 15:40. Důvodem je výpadek konektivity serverovny. Technici hostingové firmy pracují na opravě. Ze stejného důvodu je nedostupný web hokej.cz a některé další.

22.6.2015, 21:39 Martin Tvrzník má zlato - V neděli 21. 6. 2015 vybojovala inilnová reprezentace vedená Martinem Tvrzníkem zlato v argentinském Rosariu. Ve finálovém utkání porazila silný výběr Francie 2:1, když v prodloužení vstřelil vítěznou branku Patrik Šebek.

9.6.2015, 10:30 Odložení fotbalu - Fotbalové utkání mezi Stadionem a Sokolem Pokratice se kvůli špatnému terénu odkládá na úterý 16. 6., 18:00.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice