úterý 1.9., 18:00
HC Stadion Litoměřice VS. SK Kadaň

Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka Mladší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
Starší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 8.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
7.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 6.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
5.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 4.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy

Starší dorost se připravuje na letním soustředění

Starší dorost se připravuje na letním soustředění Starší dorostenci v průběhu dnešních dnů získávají nové zkušenosti na letním soustředění, které probíhá zde na zimním stadionu v Litoměřicích. Akce se ale pomalu chýlí ke konci, každopádně má pro tým značný přínos a ozvláštnila tak rutinní přípravu.

Petra Pilbauerová | 20.8.2015

Přátelské utkání juniorů neskončilo výhrou

Přátelské utkání juniorů neskončilo výhrou První přípravný zápas juniorů proti pražské Kobře Praha skončil porážkou. Chvíli po té, co domácí dali první gól, soupeř skóre vyrovnal a s přehledem vstřelil další branku. V průběhu druhé třetiny se po individuální akci Sýkory podařilo Stadionu srovnat stav utkání. V závěrečné třetině ale soupeř o výsledku zápasu definitivně rozhodl a během agresivní hry na obou stranách přidal další dva góly.

Petra Pilbauerová | 19.8.2015

Mladší dorost v přátelském utkání podlehl Kadani

Mladší dorost v přátelském utkání podlehl Kadani Mladší dorost se vůči soupeři z Kadaně nedokázal prosadit a zaznamenal tak první prohru 1:2.

Petra Pilbauerová | 10.8.2015

Starší dorost poprvé vyrazil na led

Starší dorost poprvé vyrazil na led Zahajovacímu tréninku na ledě se nevyhnuli ani mladí hráči ze staršího dorostu. Ti se na led dostali v 18:30 po absolvování suché části a skončili o hodinu později.

Petra Pilbauerová | 31.7.2015

Nová spolupráce v regionu

Nová spolupráce v regionu HC Stadion Litoměřice a HC Roudnice navazují užší spolupráci v mládežnických kategoriích 5., 6., 7. 8.třídy a dorostu – tj. hráči ročníků narození 2005-2000.

Tisková zpráva | 13.4.2015

Pátá třída stříbrná na domácím turnaji!

Pátá třída stříbrná na domácím turnaji! Na závěr hokejové sezóny a poslední březnový víkend uspořádal mateřský klub HC Stadion Litoměřice již tradiční velký dvoudenní turnaj "O pohár starosty města Litoměřice", jehož 3. ročník byl tentokrát organizován pro týmy ročníku 2004, tedy pátých tříd. Letošního turnaje se vedle domácího týmu zúčastnilo dalších sedm celků z různých koutů Čech. Úvodní zápasy turnaje byly odehrány systémem každý s každým ve dvou čtyř-členných skupinách. Z těchto skupin následně vždy lepší dva týmy postoupily do finálové skupiny k bojům o 1. - 4. místo a ostatní týmy bojovaly rovněž ve druhé skupině o konečné 5. - 8. místo.

Miroslav Kejmar | 7.4.2015

Další stránky
123456>>
Další utkání
LTM
VS.
KAD

úterý 1.9.2015, 18:00
Preview: Předposledním soupeřem Stadionu bude Kadaň

Aktuality

22.6.2015, 21:39 Martin Tvrzník má zlato - V neděli 21. 6. 2015 vybojovala inilnová reprezentace vedená Martinem Tvrzníkem zlato v argentinském Rosariu. Ve finálovém utkání porazila silný výběr Francie 2:1, když v prodloužení vstřelil vítěznou branku Patrik Šebek.

9.6.2015, 10:30 Odložení fotbalu - Fotbalové utkání mezi Stadionem a Sokolem Pokratice se kvůli špatnému terénu odkládá na úterý 16. 6., 18:00.

5.6.2015, 09:59 MAGAZÍN O 1. LIZE - Na webu hstrebic.cz právě vyšlo sedmé číslo magazínu o 1. lize. Jedná se o speciální vydání, jež je zaměřeno na shrnutí sezóny 2014/2015. V magazínu naleznete mimo jiné žebříček 100 nejlepších hráčů základní části a dále spoustu statistických zajímavostí. Odkaz na magazín zde

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice