středa 1.10., 18:00
HC Stadion Litoměřice VS. HC Baník Most

Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka Mladší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
Starší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 8.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
7.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 6.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
5.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 4.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy

Shrnutí výsledků mládeže 15. - 21. 9. 2014

Shrnutí výsledků mládeže 15. - 21. 9. 2014 V uplynulém týdnu se mělo sehrát hned devět utkání, z čehož se dvě neodehrála. Mladšímu dorostu nedorazil soupeř v podobě Příbrami a utkání bylo zkontumováno (stále to není definitivní, ale všechny indície tomu nasvědčují) a sedmá třída z neznámých důvodů neodehrála své utkání v Roudnici nad Labem. Začněme těmi nejmenšími co se tento týden představili. Pátá třída rozdrtila Roudnici nad Labem 14:0, za což patří těmto malým hochům obrovská pochvala. Šesťáci spolu s osmáky vyrazili v neděli na cestu do Kladna, kde si připsali celkem 3 body. Šesťáci rozstříleli Kladno o patnáct branek a osmá třída s tímtéž soupeřem po přestřelce prohrála. Do soutěže vstoupili také starší dorostenci, kteří se neuvedli zrovna v tom nejlepším světle. V pátečním utkání v Praze padli s Kobrou a v neděli si nechali utéci dvou brankové vedení se Sokolovem. Stejně jako starší dorostenci, tak i junioři okusili chuť mistrovských zápasů. V pátek porazili Kobru Praha o čtyři branky, ale o dva dny později padli v derby se Slovanem Ústí nad Labem jasně 6:0. V dalším týdnu čeká mladé Kališníky dvanáct utkání, tak doufejme že budou samé vítězství.

Miroslav Kejmar | 22.9.2014

Shrnutí výsledků mládeže 8. - 14. 9. 2014

Shrnutí výsledků mládeže 8. - 14. 9. 2014 V uplynulém týdnu se představily pouze tři kategorie mládeže Stadionu. Víkendové zápasy načali páťáci, kteří přivítali na svém ledě Most. S tímto soupeřem si poradili a vítězně tak vstoupili do soutěže. Po Páťácích nastoupili na led o dva roky starší 7. třída, která v nádherné přestřelce utrhla vítězství na svojí stranu. Nejméně se dařilo mladším dorostencům, kteří měli před sebou ne zrovna lehkého soupeře v podobně Chomutova B, nebo-li Kadaně. Toto utkání nezvládli a padli rozdílem sedmi branek. Příští víkend odehrají mladí hokejisté hned devět utkání a do soutěže vstoupí také starší dorost, který oproti minulé sezóně posílil a jeho cíle jsou daleko vyšší. Dalším týmem, který si zahraje první mistrovský zápas jsou junioři. Ti si v minulé sezóně připsali famózní výsledky, na které budou chtít bezpochyby minimálně navázat.

Miroslav Kejmar | 16.9.2014

Shrnutí výsledků mládeže 3. - 6. 9. 2014

Uplynulým týdnem odstartovaly soutěže mladým hokejistům Stadionu Litoměřice, avšak ne všem. Novou sezónu otevřeli šesťáci, osmáci a také mladší dorost. Šesťáci si připsali první dvě porážky, jelikož nestačili na Děčín, ani na Spartu. Za to osmáci mají o něco lepší bilanci, když zdeklasovali Děčín, ovšem o víkendu padli vysokým rozdílem na Spartě. Nejlépe však začali soutěž mladší dorostenci, kteří o čtyři branky porazili Karlovy Vary "B". Za týden se pokusí vítězně vstoupit do nové sezóny také hráči páte a sedmé třidy, kteří se v sobotu 13. 9. utkají na domácím ledě s Mostem.

Miroslav Kejmar | 8.9.2014

Pátá a šestá třída si užila letní soustředění v Jizerských horách

Pátá a šestá třída si užila letní soustředění v Jizerských horách Ve druhém srpnovém týdnu absolvovali hráči budoucí 5. a 6. třídy letní soustředění v malebném prostředí Jizerských hor, konkrétně v oblasti Nového Města pod Smrkem.

Klub | 20.8.2014

Junioři a starší dorostenci znají svůj program

Junioři a starší dorostenci znají svůj program Junioři a starší dorostenci se pomalu chystají na začátek přípravy na ledě. Znají rozpis přípravných i mistrovských zápasů a nyní je čeká těžké předzávodní období.

Klub | 15.7.2014

Zlato obhájil Kolín, Stadion na pátém místě

Zlato obhájil Kolín, Stadion na pátém místě Druhý ročník turnaje O pohár starosty města Litoměřice opět ovládli hráči SC Kolín, kteří ve finále porazili Spartu Praha. Litoměřičtí hráči si oproti minulému roku výrazně polepšili a získali 5. místo. Doma také zůstala cena pro nejlepšího brankáře turnaje, kterou získal Josef Sluka.

Klub | 31.3.2014

Další stránky
123456>>
Další utkání

Aktuality

včera, 10:03 MD proti ženské repre - V úterý 30. 9. se od 18:00 utká mladší dorost s ženskou reprezentací.

22.9.2014, 09:24 KURZ BRUSLENÍ - V sobotu 27.9. začíná KURZ BRUSLENÍ pro děti. Kurz bude probíhat každou sobotu a neděli od 8:00 - 9:00 hodin. KURZ - INFO

12.9.2014, 00:07 Aukce dresů ze Zlatého utkání - Na webu sportovniaukce.cz můžete vydražit hrané dresy protagonistů Zlatého utkání, kdy se 30. srpna na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě střetly týmy Nagana a Zlatého hattricku.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice