Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka Mladší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
Starší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 8.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
7.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 6.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
5.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 4.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy

Pátá třída stříbrná na domácím turnaji!

Pátá třída stříbrná na domácím turnaji! Na závěr hokejové sezóny a poslední březnový víkend uspořádal mateřský klub HC Stadion Litoměřice již tradiční velký dvoudenní turnaj "O pohár starosty města Litoměřice", jehož 3. ročník byl tentokrát organizován pro týmy ročníku 2004, tedy pátých tříd. Letošního turnaje se vedle domácího týmu zúčastnilo dalších sedm celků z různých koutů Čech. Úvodní zápasy turnaje byly odehrány systémem každý s každým ve dvou čtyř-členných skupinách. Z těchto skupin následně vždy lepší dva týmy postoupily do finálové skupiny k bojům o 1. - 4. místo a ostatní týmy bojovaly rovněž ve druhé skupině o konečné 5. - 8. místo.

Miroslav Kejmar | 7.4.2015

Královští lvi zavítají na led Kalich arény!

Královští lvi zavítají na led Kalich arény! Mladí Kališníci mají dvě z celkových čtyř utkání za sebou a bohužel ani jedno nevyhráli. Nejprve vysoko padli na ledě Hradce Králové 6:1 a ve středu prohráli doma s extraligovou Duklou. Stadion však nechce být za otloukánka, naopak chce potrápit oba své soupeře. První příležitost k tomu bude mít hned v pátek 27. března, kdy do Kalich areny přijede nadupaný Mountfield HK. Úvodní vhazování bude vhozeno v 18:30!

Miroslav Kejmar | 26.3.2015

Baráž začíná! Junioři vyzvou Mountfield HK a Duklu Jihlava

Baráž začíná! Junioři vyzvou Mountfield HK a Duklu Jihlava Junioři sice museli v úterý zamířit do Poruby na třetí semifinálové utkání, ale ani dlouhá cesta je nezlomila a slaví postup do baráže o DHL extraligu. Čekají je tak čtyři velmi těžké duely proti prvnímu celku Ligy juniorů Mountfieldu HK a poslednímu týmu extraligy juniorů Dukle Jihlava. S každým ze soupeřů odehrají dvě utkání během osmi dní. První zápas čeká Kališníky na ledě Královských lvů v sobotu 21. března od 17:30.

Miroslav Kejmar | 20.3.2015

Junioři padli v Porubě po nájezdech, v odvetě musejí uspět

Junioři padli v Porubě po nájezdech, v odvetě musejí uspět Junioři RT TORAXu se dočkali a v pátečním večeru rozehráli semifinálový souboj s Litoměřicemi. Utkání začali gólově lépe domácí, když v půli první třetiny prostřelil dobře chytajícího gólmana Březnu Jonáš Mládek. Hosté se po dlouhé cestě a prvotním seznámení se soupeřem ve druhé třetině více osmělili a získali herní převahu, která vyústila ve vyrovnávací branku. V páté minutě třetího dějství šly Litoměřice do vedení, o které se v závěru připravili dvěma po sobě jdoucími špatnými střídáními. Přesilovku pěti proti třem na poslední chvíli využil Denis Brnčál a o vítězi pak musely rozhodnout nájezdy. V těch byl jako jediným úspěšným střelcem Jakub Schwarz a s velkým přispěním gólmana Šrámka získala Poruba první vítězství.

Gabriela Juříková | 14.3.2015

Junioři vyhráli i podruhé a čekají na semifinálového soupeře

Junioři vyhráli i podruhé a čekají na semifinálového soupeře Junioři dokázali přetlačit Písek i podruhé, tentokrát až po samostatných nájezdech a postoupili do semifinále, ve kterém se utkají s jedním ze soupeřů z "moravské" skupiny - Hradec Králové nebo Poruba. O soupeři rozhodne souboj mezi Ústím a K. Vary "B", který se odehraje v úterý 10. 3. večer. V každém případě budou začínat sérii v pátek 13. 3. na ledě soupeře, Kalich Arena uvidí druhý souboj v neděli 15. 3. od 17:30.

Redakce | 9.3.2015

Hodně nepovedená třetí třetina rozhodla o vítězství Písku

Hodně nepovedená třetí třetina rozhodla o vítězství Písku Poslední utkání nadstavbové části přineslo souboj dvou týmů, které se potkají rovněž ve čtvrtfiále play off. V první třetině si hosté vybudovali jednobrankový náskok, který ve druhé třetině ještě o jednu branku navýšili. Domácí ale do třetí třetiny vstoupili jako vyměnění a pěti góly rozhodli o svém vítězství. Litoměřice tak nezvládly generálku na play off, ve kterém vyzvou právě Písek.

Miroslav Kejmar | 2.3.2015

Další stránky
123456>>

Aktuality

30.4.2015, 12:15 Síň slávy otevřena - Český hokej slavnostně otevřel svou kamennou Síň slávy v ulici Českomoravská v Praze. Najdete v ní vše o historii, současnosti, hokejových legendách i největších úspěších českého hokeje. Více na www.sinslavycslh.cz.

10.4.2015, 20:45 Přerov v I. lize - Stadion zná dalšího soupeře pro příští sezónu. Z kvalifikace druholigových týmů si zajistil postup Přerov. To znamená, že se v I. lize rozrůstá počet týmů z východní části republiky. Přerov nahrazuje sestupující Havlíčkův Brod.

26.3.2015, 07:38 Propozice turnaje - Turnaj O Pohár starosty města Litoměřice pro hráče r. 2004 se uskuteční v Kalich Areně ve dnech 28. - 29. 3. 2015. Propozice k turnaji naleznete ZDE.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice