Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka Mladší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
Starší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 8.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
7.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 6.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
5.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 4.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy

Hodně nepovedená třetí třetina rozhodla o vítězství Písku

Hodně nepovedená třetí třetina rozhodla o vítězství Písku Poslední utkání nadstavbové části přineslo souboj dvou týmů, které se potkají rovněž ve čtvrtfiále play off. V první třetině si hosté vybudovali jednobrankový náskok, který ve druhé třetině ještě o jednu branku navýšili. Domácí ale do třetí třetiny vstoupili jako vyměnění a pěti góly rozhodli o svém vítězství. Litoměřice tak nezvládly generálku na play off, ve kterém vyzvou právě Písek.

Miroslav Kejmar | 2.3.2015

Junioři porazili Havlíčkův Brod a zajistili si účast v play off!

Junioři porazili Havlíčkův Brod a zajistili si účast v play off! Litoměřice přivítaly na svém poslední celek tabulky z Havlíčkova Brodu a cíl byl jasný, vyhrát. Výrazným faktorem tohoto utkání byly přesilové hry, Stadion využil tři ze šesti a zaslouženě vyhrál. O dva zásahy se postaral Vít Neruda, který zároveň vstřelil vítěznou branku a posunul svůj tým do další fáze soutěže, což bude play off. Ovšem ještě zbývají tři utkání do konce nadstavbové části, tím nejbližším je nedělní zápas v Sokolově.

Miroslav Kejmar | 21.2.2015

Jihočeši nad síly litoměřických juniorů

Své další utkání rozehráli litoměřičtí junioři proti Písku výborně a po celou dobu zápasu vedli brankou Filipa Šiknera. Ve druhé polovině třetí třetiny přidal další zásah Jaromír Chmel, ale Písek dokázal pohotově snížit a minutu před koncem dokonce vyrovnat stav zápasu. V samostatných nájezdech padla jediná branka, v páté sérii vítězství Jihočechů potvrdil Pokorný.

Alexandr Stys | 17.2.2015

Mladší dorost bojuje o příčky nejvyšší

Mladší dorost bojuje o příčky nejvyšší Tři nejstarší mládežnické kategorie se pomalu dostávají do závěrečné fáze sezóny. Junioři bojují o postup do play-off Ligy juniorů, starší dorost se ve skupině o udržení vyšplhal na přední příčky a mladší dorost bojuje o první místo v Lize mladšího dorostu. Všechny soutěže jsou druhou nejvyšší ligou v ČR.

Klub | 3.2.2015

Sedmá třída stříbrná na vánočním turnaji v Klášterci

Sedmá třída stříbrná na vánočním turnaji v Klášterci V sobotu 3. ledna 2015 odehráli naši sedmáci vánoční turnaj určený pro hráče ročníku 2002 a mladší uspořádaný na zimním stadionu v Klášterci nad Ohří. Turnaj byl uspořádán pro čtyři týmy a pozvání na něm přijaly vedle našeho týmu ještě družstva z Chomutova a Děčína.

Miroslav Kejmar | 5.1.2015

Šesťáci vezou z Mělníka zlaté medaile!

Šesťáci vezou z Mělníka zlaté medaile! Kluci 6. třídy mají za sebou dva vánoční turnaje s velmi rozdílným výsledkem, přesto na obou turnajích předvedli velmi dobrý hokej. Nejprve v sobotu 27. 12. 2014 odehráli tři velmi dobrá utkání v Poděbradech a o dva dny později v pozměněné sestavě v Mělníku, odkud nakonec přivezli zlaté medaile.

Miroslav Kejmar | 5.1.2015

Další stránky
123456>>

Aktuality

včera, 08:18 Semifinále I. ligy - Kladno se letos do Tipsport extraligy nevrátí, nezvládlo totiž sedmé čtvrtfinále s Jihlavou. Semifinálové dvojice tvoří Chomutov s Jihlavou a České Budějovice s Třebíčí. Vítězové těchto sérií budou bojovat v baráži s posledními dvěma týmy z Tipsport extraligy.

15.2.2015, 17:55 Bílek na Slovensko - Vítězslav Bílek dohraje letošní sezónu ve slovenské extralize za Martin.

10.2.2015, 19:24 Výjezd do Benátek - Fanklub HCS ve spolupráci s vedením klubu pořádá výjezd na třetí zápas předkola play-off! DOPRAVA ZDARMA! Kdo má zájem podržet naše kluky v boji o vítězství na Benátském ledě, má šanci! Stačí potvrdit svou účast na tel. čísle 777988049. Autobus se vypravuje od počtu 30 fanoušků z parkoviště vedle pravého horního vchodu do arény, odjezd 12.2 v 15:30 hodin.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice