JUNIOŘI
HC Dukla Jihlava VS. HC Stadion Litoměřice

Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  Aktuality | soupiska | zápasy - liga | zápasy - přípr. | tabulka Mladší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
Starší dorost:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 8.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
7.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 6.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka
5.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy | tabulka 4.třída:  Aktuality | soupiska | zápasy

Baráž začíná! Junioři vyzvou Mountfield HK a Duklu Jihlava

Baráž začíná! Junioři vyzvou Mountfield HK a Duklu Jihlava Junioři sice museli v úterý zamířit do Poruby na třetí semifinálové utkání, ale ani dlouhá cesta je nezlomila a slaví postup do baráže o DHL extraligu. Čekají je tak čtyři velmi těžké duely proti prvnímu celku Ligy juniorů Mountfieldu HK a poslednímu týmu extraligy juniorů Dukle Jihlava. S každým ze soupeřů odehrají dvě utkání během osmi dní. První zápas čeká Kališníky na ledě Královských lvů v sobotu 21. března od 17:30.

Miroslav Kejmar | 20.3.2015

Junioři padli v Porubě po nájezdech, v odvetě musejí uspět

Junioři padli v Porubě po nájezdech, v odvetě musejí uspět Junioři RT TORAXu se dočkali a v pátečním večeru rozehráli semifinálový souboj s Litoměřicemi. Utkání začali gólově lépe domácí, když v půli první třetiny prostřelil dobře chytajícího gólmana Březnu Jonáš Mládek. Hosté se po dlouhé cestě a prvotním seznámení se soupeřem ve druhé třetině více osmělili a získali herní převahu, která vyústila ve vyrovnávací branku. V páté minutě třetího dějství šly Litoměřice do vedení, o které se v závěru připravili dvěma po sobě jdoucími špatnými střídáními. Přesilovku pěti proti třem na poslední chvíli využil Denis Brnčál a o vítězi pak musely rozhodnout nájezdy. V těch byl jako jediným úspěšným střelcem Jakub Schwarz a s velkým přispěním gólmana Šrámka získala Poruba první vítězství.

Gabriela Juříková | 14.3.2015

Junioři vyhráli i podruhé a čekají na semifinálového soupeře

Junioři vyhráli i podruhé a čekají na semifinálového soupeře Junioři dokázali přetlačit Písek i podruhé, tentokrát až po samostatných nájezdech a postoupili do semifinále, ve kterém se utkají s jedním ze soupeřů z "moravské" skupiny - Hradec Králové nebo Poruba. O soupeři rozhodne souboj mezi Ústím a K. Vary "B", který se odehraje v úterý 10. 3. večer. V každém případě budou začínat sérii v pátek 13. 3. na ledě soupeře, Kalich Arena uvidí druhý souboj v neděli 15. 3. od 17:30.

Redakce | 9.3.2015

Hodně nepovedená třetí třetina rozhodla o vítězství Písku

Hodně nepovedená třetí třetina rozhodla o vítězství Písku Poslední utkání nadstavbové části přineslo souboj dvou týmů, které se potkají rovněž ve čtvrtfiále play off. V první třetině si hosté vybudovali jednobrankový náskok, který ve druhé třetině ještě o jednu branku navýšili. Domácí ale do třetí třetiny vstoupili jako vyměnění a pěti góly rozhodli o svém vítězství. Litoměřice tak nezvládly generálku na play off, ve kterém vyzvou právě Písek.

Miroslav Kejmar | 2.3.2015

Přes všechnu snahu Litoměřice doma padly se Slovanem

Přes všechnu snahu Litoměřice doma padly se Slovanem Kališníci zaspali první třetinu a nechali si svého soka odskočit na rozdíl dvou branek. Zbylé dvě třetiny byli domácí jasně lepším týmem, ale ani to jim nestačilo na vyrovnání skóre, pouze na snížení, o které se dvanáct minut před koncem postaral Jan Kment. Pomyslný hřebíček do litoměřické rakve zatloukl Ondřej Kopta, který svým třetím zásahem v utkání zařídil výhru Slovanu 3:1. Poslední zápas ve skupině "O postup" čeká juniory v sobotu na ledě Písku.

Miroslav Kejmar | 28.2.2015

Junioři porazili Havlíčkův Brod a zajistili si účast v play off!

Junioři porazili Havlíčkův Brod a zajistili si účast v play off! Litoměřice přivítaly na svém poslední celek tabulky z Havlíčkova Brodu a cíl byl jasný, vyhrát. Výrazným faktorem tohoto utkání byly přesilové hry, Stadion využil tři ze šesti a zaslouženě vyhrál. O dva zásahy se postaral Vít Neruda, který zároveň vstřelil vítěznou branku a posunul svůj tým do další fáze soutěže, což bude play off. Ovšem ještě zbývají tři utkání do konce nadstavbové části, tím nejbližším je nedělní zápas v Sokolově.

Miroslav Kejmar | 21.2.2015

Další stránky
123456>>

Aktuality

26.3.2015, 07:38 Propozice turnaje - Turnaj O Pohár starosty města Litoměřice pro hráče r. 2004 se uskuteční v Kalich Areně ve dnech 28. - 29. 3. 2015. Propozice k turnaji naleznete ZDE.

12.3.2015, 09:31 Semifinále juniorů - Finální verze rozlosování semifinále Ligy juniorů stanovila, že junioři začínají v pátek 13. 3. od 17:00 v Porubě a na domácím ledě sehrají až druhé utkání v neděli 15. 3. od 17:30. Došlo tak k návratu k původnímu rozpisu, omlouváme se za změny, ale chyba není na naší straně.

5.3.2015, 08:18 Semifinále I. ligy - Kladno se letos do Tipsport extraligy nevrátí, nezvládlo totiž sedmé čtvrtfinále s Jihlavou. Semifinálové dvojice tvoří Chomutov s Jihlavou a České Budějovice s Třebíčí. Vítězové těchto sérií budou bojovat v baráži s posledními dvěma týmy z Tipsport extraligy.

KALICH ARENA
HC Stadion Litoměřice