20. 8. 2011 | Jakub Šperk

Za odvetou do Písku

V úterý 23. srpna zajíždí hokejisté Stadionu Litoměřice k odvetnému přípravnému utkání do Písku. První klání těchto dvou soupeřů ovládli hráči Stadionu na domácím ledě v poměru 4:2. IHC Písek bude chtít před svými diváky nelichotivou bilanci jistě srovnat. Zápas začne v 18:00 v Komterm areně.

Písek se poprvé v této sezóně představí na svém ledě. Po pěti odehraných zápasech mají na kontě tři prohry od prvoligových soupeřů a dvě výhry nad celkem 2. ruské ligy Ariada-Akpars a extraligovou juniorkou Budějovic.

Zápas v Kalich Areně se hráčům Písku příliš nevydařil. V rozmezí 10. a 11. minuty 1. třetiny dostali tři rychlé branky a se zápasem se dalo těžko něco dělat. Skóre se jim povedlo alespoň zkorigovat ve 3. třetině na rozdíl dvou branek.

Hráči Litoměřic mají přípravnou část rozehranou lépe. Na domácím ledě ještě neprohráli ani přes neustálé míchání sestavou. Ze šesti odehraných zápasů se jim nevydařil pouze zápas v Kadani a v extraligové Mladé Boleslavi.

V jaké sestavě nastoupí Litoměřice tentokrát ví pouze trenéři Setíkovský s Tvrzníkem. Trenérské duo bude chtít jistě přivézt z Písku výhru svých svěřenců. Od 18 hodin budete moci sledovat z místa utkání také on-line přenos.