3. 1. 2014 | Tisková zpráva

Za Stadion nastoupí Niko Kapanen

Útočník Niko Kapanen nastoupí ke dvěma utkáním v dresu Stadionu. Představit by se měl v pondělí 6. ledna při domácím zápase s Berounem a ve středu 8. ledna v Jihlavě, aby se poté mohl po zranění vrátit do sestavy pražského Lva.

Finský útočník Niko Kapanen je mistrem světa z roku 2011, stříbrným (2006) a bronzovým (2010) olympijským medailistou či dvojnásobným vítězem Gagarinova poháru (2009 a 2010). V NHL odehrál přes 400 utkání (Dallas, Atlanta, Phoenix), další více než tři stovky zápasů přidal do svých statistik v KHL (Kazaň, Lev Praha).

Bezpochyby se jedná o jednu z největších osobností, která se v letošní sezóně na prvoligových kluzištích objeví. Přijďte se podívat na umění Niko Kapanena v pondělí 6. 1. od 18.00. Předprodej probíhá na recepci Kalich Areny.

Zdroj úvodní fotografie www.levpraha.cz