1. 2. 2011 | HC

Vytvořme v Kalich Areně modro-oranžové peklo!

Pojďme našim hráčům vytvořit tu nejlepší možnou atmosféru – modro-oranžové peklo. Přijďte na oba poslední zápasy oblečeni v modro-oranžové barvě, vemte si šály, čepice, dresy – prostě vše modro-oranžové!

Vytvořme v Kalich Areně modro-oranžové peklo!

Abychom Vám ulehčili přípravu na poslední zápasy, dohodli jsme pro Vás s naším partnerem sázkovou kanceláří Expekt.com jedinečnou akci. Všichni, kdo se na Expekt.com zaregistrují přesně dle návodu na registraci , vloží si na účet nejméně 300 Kč a pošlou nám své uživatelské jméno na sazky@hclitomerice.cz od nás dostanou ZDARMA jednu z následujících věcí z fanshopu dle svého výběru:

• kšiltovku

• kulich

• šálu

• slevu 200 Kč na modrý dres

Všichni navíc stále budete moci uzavřít svou první sázku až do výše 500 Kč zdarma!!!

Jak postupovat pro využití této nabídky:

1.

Zaregistrujte si svůj účet u sázkové kanceláře Expekt.com přesně dle návodu na registraci.

2.

Vložte si na svůj účet alespoň 300 Kč jednou z nabízených metod – více naleznete také v návodu na registraci.

3.

Pošlete nám email s Vaším uživatelským jménem na sazky@hclitomerice.cz a uveďte o jakou věc z fanshopu máte zájem.

4.

Budeme Vás kontaktovat prostřednictvím emailu s postupem na vyzvednutí zvoleného dárku z fanshopu.