25. 10. 2010 | HC

Výsledkový servis - od našich nejmenších po juniory

Přinášíme vám výsledkový servis všech našich mládežnických kategorií. Druhá a třetí třída si poradila se svým soupeřem z Teplic ve dvou zápasech poměrem 23:4. Junioři vyhráli 7:4 nad svými stejně starými soupeři z Teplic. Starší dorost remizoval s mužstvem Benátek a ve druhém zápase zvítězil nad dorostenci z Děčína. I žákovská liga pokračovala dalším kolem. Více informací naleznete uvnitř článku.

2. a 3. třída

HC Teplice - Stadion Litoměřice 4:23 (celkový výsledek)

I. zápas: Výsledek 4:6

Branky Stadionu: 2x Gazsi Matěj, Hozák Jan, Lečbych Pavel, Macel Jan, Bartoníček Jiří

II. zápas: Výsledek 0:17

Branky Stadionu: 6x Plos Lukáš, 5x Krocker Marek, 3x Veselá Kateřina, 2x Veselý Lukáš, Kříž David

4. třída

24. 10. 2010

HC Teplice - Stadion Litoměřice 7:2

Třetiny (1:0, 2:1, 4:1)

Branky (asistence): Günther Vojtěch (Rubeš Václav), Rubeš Václav (Günther Vojtěch).

Komentář:

Hosté se po celý zápas prezentovali špatným pohybem, malým nasazením a nedůsledností před vlastní brankou. a tak domácím stačil průměrný výkon k vítězství. (autor: Rubeš Václav)

5. třída – Žákovská liga

23. 10. 2010

HC Baník Sokolov - Stadion Litoměřice 1:4

Třetiny (1:1, 0:1, 0:2 )

Branky (asistence): Günther Vojtěch (Damašek Ondřej), Horešovský Vojtěch (Sarnovská Agáta), Poulíček Josef, Sarnovská Agáta

Komentář:

Po celý zápas lepší hostující hokejisté vynikali nasazením, bojovností a výborným pohybem. Při větším důrazu před brankou soupeře a proměněním několika samostatných nájezdů mohli litoměřičtí bojovníci vyhrát daleko větším gólovým rozdílem. (autor: Rubeš Václav)

6. třída – Žákovská liga

17. 10. 2010

HC Baník Sokolov - Stadion Litoměřice 6:2

Branky (asistence): Cerman Vojtěch (Čapek Hynek), Čapek Hynek (Cerman Vojtěch)

7. třída – Žákovská liga

HC Stadion Litoměřice - HC Baník Sokolov 5:7

Třetiny (1:5, 3:1, 1:1)

Branky (asistence): Krátký 3x (1x Hazucha), Krejza (Chládek), Prochorenko (Krátký)

Vyloučení 6:8, Využití 2:1