30. 9. 2013 | Michal Sabó

Vojtěch Sedláček ocenil po výhře nad Brodem výkon spoluhráčů i fanoušků

V litoměřické brance zastoupil zraněného Petra Přikryla a záskok to byl vydařený. Vojtěch Sedláček povolil soupeři skórovat pouze dvakrát, zatímco Litoměřičtí překonali brankářskou dvojici Havlíčkova Brodu hned šestkrát. Po utkání si ještě mladý brankář užil děkovačku před kotlem domácích fanoušků.

V zápase s Rebely jste bojovali o postup na čtvrtou příčku, jak bys utkání hodnotil?

Hráli jsme určitě výborně dopředu. Nastoupili jsme na ně hned od začátku a docela rychle jsme dali gól. Hráli jsme zodpovědně a vlastně je nepouštěli do žádných šancí.

Předpokládali jste, že to vítězství bude tak jednoznačné?

Rozhodně ne. Já osobně jsem vůbec nečekal, že by to tak skončilo. Poslední zápasy se nám ale daří, dáváme hodně gólů a hrajeme dobře dozadu.

Rebelové byli před zápasem v tabulce o příčku výše, nemá slabý tým. Byl před utkáním trochu respekt před soupeřem?

Myslím, že do každého zápasu bychom měli jít s určitým respektem, aby nedošlo k podcenění. Odehráli jsme ale to, co jsme měli a díky tomu jsme vyhráli.

Dostali jsi po několika duelech prostor při zranění Petra Přikryla. Jak se ti chytalo?

Nebylo to úplně ono. Bylo to dané tím, že jsme chytal poprvé po čtrnácti dnech, ale myslím, že se do toho dostanu. Kluci mi hodně pomohli.

Jak si užíváš ovací fanoušků, kteří tě po zápase vyvolávali?

To je pokaždé krásné. Fanoušci nás po celý zápas skvěle podporovali, stejně jako v předchozích zápasech.

Chytal jsi v Litoměřicích i v loňské sezóně. Jsi rád, že jsi tu znova?

Mám to tady rád. Znám se s hráči i trenéry, zázemí je tu parádní. Jsem tu spokojený.